Pozory mylą!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Pozory mylą!

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty, Domy zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny
Loading admin actions …

Nowoczesne luksusowe wille niekoniecznie muszą być prostopadłościanami z ogromnymi przeszkleniami! Dowodzą tego architekci z holenderskiego studia Kabaz w zachwycającym projekcie… krytym strzechą! Na zewnątrz willa roztacza rustykalny urok lecz jej wnętrza to prawdziwa uczta dla oka miłośników glamour. Nasi profesjonaliści w pełni spełnili marzenia właścicieli o luksusowej, nowoczesnej i przytulnej willi. Tak życie rodzinne, jak i życie towarzyskie mogą tutaj kwitnąć, a to za sprawą wielu niespodzianek, które zaraz rozpoczniemy stopniowo poznawać…

Czy pod dachem ze strzechy rzeczywiście kryje się królestwo luksusu? Czas się o tym przekonać!

Skala budynku

Projekty, Domy zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny

Zanim przekroczymy próg rezydencji, decydujemy się obejść ją dookoła, by dobrze poznać jej skalę. Oczywiście jest ona ogromna! Jej plan to dwa połączone ze sobą pod kątem prostym prostopadłościany, kryte dachem dwuspadowym – oczywiście ze strzechy. W jednej części spad obejmuje tylko poddasze, w drugiej także wysokość piętra. Zwróćmy jeszcze uwagę na przestronny taras, gdzie dla nikogo nie zabraknie miejsca!

Własna wioska

Projekty, Domy zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny

Posiadłość, którą chcemy Wam zaprezentować, przypomina małą wioskę! Oprócz samej willi znajdziemy tutaj kilka intrygujących budynków, w tym wspaniały garaż. To niska budowla pośrodku, jeśli się dobrze przyjrzymy możemy dojrzeć zaparkowane w nim Porsche 911 Turbo. Już samo to informuje nas, jakiej klasy rezydencję będziemy zaraz oglądać!

Skromne pozory

Projekty, Domy zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny

Tak prezentuje się główne wejście do rezydencji. Z tej perspektywy przypomina ona duży, ale raczej skromny dom w stylu wiejskim. Biało-czarna fasada kryta jest grubą warstwą strzechy, która w interesujący sposób otacza także widoczną w głębi lukarnie. Drzewko osłaniające wejście do domu prezentuje się niezwykle malowniczo. Nas jednak nie zwodzą pozory!

Salon w stylu glamour

Projekty, Salon zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny

Wchodzimy do wnętrza, które zachwyca nas swoją elegancją. Znajdujemy się obecnie w stylowym salonie, dla którego wybrano neutralne barwy beżu, bieli oraz brązów. Wokół lśniących stolików kawowych o geometrycznych formach stoją kanapa i fotele obite atłasem. Miękki dywan pod stopami to kolejny element, dzięki któremu mieszkańcy cieszą się tutaj prawdziwie przytulną atmosferą.

Ten kominek Was zachwyci!

Projekty, Salon zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny

Aranżacje z telewizorem często są nudne – nie w tym wnętrzu! Ekran można schować w niezwykle oryginalnym meblu, który jest jednocześnie… paleniskiem! Nowoczesny kominek przypomina ognisko w lesie, oczywiście jest on na gaz, jednak efekt wywiera piorunujący… Za ekstrawaganckim meblem widzimy trzy dekoracyjne wnęki. W środkową zajmują półki na ekspozycję ulubionych przedmiotów i pamiątek, a boczne monumentalne donice na podwyższeniach.

Kuchnia z masywną wyspą

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny

Ta kuchnia zachwyci miłośników stylu nowoczesnego. Białe ściany, drewniany parkiet na podłodze, szare blaty, białe oraz szare fronty mebli… oto doskonała neutralna paleta w praktyce! Najciekawszym meblem jest masywna wyspa umiejscowiona centralnie. To ogromny mebel do przechowywania, przygotowywania oraz spożywania posiłków, który zawiera w sobie także zlew.

Zaskakujący gabinet

Projekty, Salon zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny

Jeśli mamy w domu wystarczająco dużo przestrzeni, to powinniśmy przeznaczyć jedno pomieszczenie na domowe biuro, nawet jeśli nie pracujemy zdalnie. Każdy od czasu do czasu musi zająć się biurokratycznymi sprawami, dobrze też jest mieć miejsce, w którym można kreatywnie się rozwijać. W wystroju tego wnętrza postawiono właśnie na kreatywność! Nisko zawieszony żyrandol, czerwony stolik na albumy… łatwo tutaj dać się zainspirować!

Nowoczesna łazienka

Projekty, Łazienka zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny

Nowoczesna łazienka na piętrze zawiera w sobie wszystko, co potrzeba. Szeroka umywalka jest doskonała, kiedy więcej osób wspólnie korzysta z pomieszczenia. Znalazł się tutaj prysznic bez brodzika za przeszklonymi drzwiami oraz wanna ustawiona w specjalnie wydzielonej dla niej strefie. Można się tutaj relaksować spoglądając na korony drzew.

Piwnica pełna niespodzianek

Projekty, Spa zaprojektowane przez Kabaz, Rustykalny

Schodzimy na poziom podziemny, gdzie czekają na nas liczne niespodzianki. Jedną z nich jest kompleks spa z dwoma typami sauny: drewnianą oraz kamienną. W obu pomieszczeniach wprowadzono inne nastrojowe światło, dzięki czemu wejście do nich prezentuje się fantastycznie! Po naszej lewej stronie czeka na nas z kolei przestronna siłownia. W zdrowym ciele zdrowy duch!

Kino domowe marzeń

Projekty, Pokój multimedialny zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny

Pora na mniej zdrowy wypoczynek w zachwycającym prywatnym kinie. Luksusowe kanapy obite czerwonym atłasem aż proszą się, by wygodnie się na nich rozsiąść. Umiejscowiono je na dwóch poziomach, nikt tu nikomu nie zasłania. Prosta, szara podłoga z desek tylko podkreśla bogactwo mebli. Na jednej ze ścian powieszono dla dekoracji plakaty ulubionych filmów właścicieli. Taka piwnica to prawdziwy skarb!


Jeśli zastanawiacie się nad własnym kinem lecz poszukujecie mniej ostentacyjnych rozwiązań, to ten Wspaniały dom dla miłośników elegancji może okazać się doskonałą inspiracją…

Pokój gier

Projekty, Pokój multimedialny zaprojektowane przez Kabaz, Nowoczesny

Prywatne kino stanowi zaledwie połowę przestrzeni otwartej, jego druga część jest niczym wyjęta z filmu męska jaskinia. Znalazł tutaj swoje miejsce praktyczny barek oraz stół do bilarda, nad którym wisi imponująca szklana lampa, chyba nie bez powodu przypominająca szklankę wypełnioną whisky… To idealne miejsce na spędzie czasu z przyjaciółmi, które z pewnością zachwyci każdego z gości! A jeśli nie, to możemy wyjąć kolejny as z rękawa…

Rozkoszny domek na drzewie

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Kabaz, Rustykalny

Na koniec wychodzimy na zewnątrz, żeby przekonać się, iż ta wspaniała rezydencja to nie tylko idealne miejsce do prowadzenia bujnego życia towarzyskiego. Jest tutaj także przestrzeń dla rodziny. Ogromna działka daje nieograniczone możliwości zabawy dla dzieci, na które czekają chociażby takie niespodzianki jak ten wspaniały domek na drzewie!

Co spodobało Wam się najbardziej?
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu