Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Infinity Spaces

9 rzeczy, których NIE potrzebujesz w swoim domu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wiosenne porządki to nie nieodłączny towarzysz pierwszych, ciepłych promieni słonecznych. To całkowicie normalne, że w tym czasie chcemy odmienić swoje życie.

Nasz dom to zbiorowisko przeróżnych sprzętów i przedmiotów, które mogą okazać się zupełnie niepotrzebne. Złe nawyki również nie pomagają w utrzymywaniu pomieszczeń w porządku. Zobacz co powinieneś zmienić, aby Twój dom był gotowy na wiosnę i zachęcał do przyjmowania gości!

Sprzęty na wierzchu

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Infinity Spaces
Infinity Spaces

Sunny Isles – FL – US

Infinity Spaces

Przeróżne sprzęty to integralna część naszej kuchni. Nie musisz ich jednak trzymać na blatach. Wygospodaruj szafkę, która skryje wszystkie elementy, a Twoja kuchnia zmieni się w mgnieniu oka.

Wszystko na oku

Kolejnym pomieszczeniem, w którym lubimy robić wystawy naszych rzeczy to łazienka. Schowaj i kosmetyki do szuflady, a łatwiej będzie Ci utrzymać porządek.

Zapomniany taras

Lubisz spędzać czas na tarasie lub balkonie? Nie pozostawiaj ich na pastwę losu! Dodaj drobne elementy, które umilą Ci relaks w ciepłym słońcu.

Daj oddech ścianom

Nasze oczy też muszą czasem odpocząć, więc zafunduj im trochę oddechu. Nie przykrywaj całej przestrzeni obrazami. Pusta ściana też może być efektowna.

Czytelnia

Lubisz czytać gazety? Nie musisz ich trzymać na stole! Zorganizuj niewielką półkę lub pudełko, w którym będziesz przechowywać ulubione pozycje.

Kolekcjoner

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez BEL AND SOPH
BEL AND SOPH

Cama de estilo industrial para niños y adultos

BEL AND SOPH

Twoje dziecko ma stos zabawek? Nie kolekcjonuj ich przez lata. Gry i pluszaki, z których już wyrosły przekaż młodszym berbeciom w Twojej rodzinie. Czyste pomieszczenie nauczy Twoich milusińskich dobrych nawyków.

Garderoba

Szczególnie kobiety kochają swoje ubrania. Nie łudź się jednak, że założysz jeszcze tę sukienkę sprzed trzech lat! Odśwież swoją garderobę i pozbyć się ubrań, w których już nie chodzisz i zrób miejsce dla czegoś nowego.

Kuchenne porządki

Czy naprawdę potrzebujesz tych wszystkich rzeczy? Nie powielaj sprzętów i akcesoriów. Wybierz te, z których korzystasz najczęściej .

Tekstylia

Stara pościel również zapewne nie zagości już w Twoim łóżku. Wyrzuć to czego już nie używasz i odśwież swoją sypialnię na wiosnę.

Zobacz również: 12 intrygujących sposobów na przechowywanie!

Uporządkowałeś już swój dom na wiosnę?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu