Projekty,   zaprojektowane przez 坤儀室內裝修設計有限公司

Piękna transformacja tajwańskiego domu

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś przedstawimy Wam wspaniałą renowację mieszkania w Tajwanie. Przed remontem, mieliśmy typowe dwupokojowe mieszkanie z salonem i sypialnią, gdzie żadne z nich nie ukazywało nic specjalnego. Powierzchnie, choć stosunkowo duże, były przeważnie szarawe i mroczne, niewygodne i mało inspirująco wykończone, żeby to ładnie ująć. Po renowacji, apartament został wyposażony w wysokiej klasy wykończenia i dobrej jakości oświetlenie, które nadaje wszystkim pomieszczeniom elegancki i komfortowy wygląd.

Ciekawi szczegółów? Przejdźmy do nich!

​Przed: Kuchnia

Spójrzmy jaki był stan wyjściowy w kuchni. Była ona wykończona za pomocą wysokich płytek ceramicznych o nieciekawym wyglądzie. Przestrzeń do przechowywania, jak i ta do gotowania były bardzo ciasne i niewygodne. Wreszcie, światło wpadające do tego pomieszczenia było zbyt słabe i przygaszone.

Przed: Łazienka

Łazienka była w dużej mierze monotonna z małą umywalką i zwykłym lustrem. Światło wchodzące do pomieszczenia było przygaszone i brakowało przestrzeni magazynowej.

​Przed: Salon

Pierwszą rzeczą, jaką zauważamy, jest wyjątkowo przestarzała tapeta z czerwonymi okręgami o różnych rozmiarach. Ponadto, mamy tu bardzo zwyczajne i staromodne meble, które wcale nie prowadzenia radosnego życia.

​Przed: Balkon

Przed remontem, balkon był głównie używany do przechowywania nieużywanych rzeczy, ale był również schronieniem dla zwierzątek domowych.

​Po: Kuchnia

Kuchnię wyposażono w meble ustawione w literę L, co oferuje użytkownikom przyzwoite miejsce do przyrządzania posiłków, a także przestrzeń magazynową. Oprócz zmiany układu, architekci skupili się również na oświetleniu, które daje kuchni przyjemny, nowoczesny wygląd.

​Po: Umywalka

Umywalka w łazience wyróżnia się na tle czerwonej cegły. Zmiana wykończenia sprawia, że przestrzeń wygląda nie tylko jaśniej, ale również bardziej przestronnie.

​Po: Łazienka

Łazienka została wyposażona w eleganckie, pół-błyszczące, szare kafelki w różnych odcieniach, które zastąpiły poprzednie – nudne i brudne białe płytki. Uzupełnieniem płytek ściennych są sześciokątne kafelki podłogowe, nadające przestrzeni elegancji i wyrafinowania.

​Po: Salon

W salonie znajdujemy bardzo wygodne, nowoczesne meble, które doskonale komplementują szarą podłogę, a szczególnie dobrze harmonizują z wybieloną cegłą na ścianach. Musimy również zwrócić uwagę na nowoczesny stół w centrum pomieszczenia i artystyczny obraz ustawiony pod ścianą. Taki element dodaje przestrzeni wyluzowanego klimatu.

​Po: Balkon

Balkon jest teraz znacznie czystszy i bardziej przestronny, ponieważ wszelkie niepotrzebne rzeczy zostały usunięte i przeniesione do innych pomieszczeń, gdzie mogłyby być wykorzystane, lub wyrzucone. Ponadto, architekci pozbyli się starych wykończeń i zastąpili je prostą, lecz szykowną kombinacją szarości z bielą.

Nie wiecie jak wykorzystać Wasze balkony? Dowiecie się więcej sprawdzając 9 genialnych pomysłów na mały balkon.

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu