Projekty,   zaprojektowane przez Mettox construcciones

Renowacja stylowego rustykalnego stołu

press profile homify press profile homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Drewniane meble są z pewnością ozdobą każdego domu. Ten naturalny materiał jest bodaj najchętniej wybierany przez właścicieli domów, co wcale nas nie dziwi. Drewno jest w stanie nadać każdemu wnętrzu przytulności i uroku, a ponadto występuje w tak wielu odmianach i kolorach, że każdy wybierze coś dla siebie. Często posiadamy drewniane meble odziedziczone po krewnych, które są z nami od wielu lat, jednak nie potrafimy docenić ich piękna. Stare, zaniedbane sprzęty warto jednak odnowić! To świetny sposób na zmiany w naszym domu, bez niepotrzebnego wydawania pieniędzy. 

Dziś przedstawiamy Wam cudowny, rustykalny stół stworzony od początku do końca ze szlachetnego drewna. Niestety lata używania zostawiły na nim brzydkie pęknięcia, nie prezentuje się więc tak zjawiskowo, jakby mógł. Dzięki fachowo przeprowadzonej renowacji, którą pokażemy Wam krok po kroku, odzyskał dawny blask i znowu może być ozdobą domu. Ciekawi efektów? Zapraszamy do czytania!

Czy lubicie rustykalne meble?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu