Projekty,   zaprojektowane przez Dizzconcept

8 pomysłów na przechowywanie, jakich jeszcze nie widzieliście!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Schowków na różne przedmioty w domu nigdy nie jest mało. Każdemu z nas, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ciągle przybywa nowych rzeczy. Sąsiad podarował Wam nową roślinę, w sklepie była fantastyczna promocja na wymarzony serwis do herbaty, a dzieci z okazji swoich urodzin otrzymały mnóstwo prezentów. Gdzie to wszystko pomieścić? Na szczęście, wraz z nowoczesną architekturą, powstają też ciągle nowe pomysły na przestrzenie do przechowywania! Zobaczcie osiem systemów do przechowywania, stworzonych przez naszych architektów, które nie tylko są niezwykle funkcjonalne, ale też świetnie wyglądają!

1. Modułowy system kuchenny

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Dizzconcept
Dizzconcept

Pop-up kitchen PIA – Wood

Dizzconcept

Składane łóżka są już wszystkim dobrze znane. A co, gdyby podobne rozwiązanie wprowadzić do kuchni? Ten nowoczesny system kuchenny stworzony przez naszych specjalistów składa się z jednego regału i dwóch przesuwanych modułów. Dzięki takiemu rozwiązaniu domownicy zyskają dużą ilość do przechowywania pokarmu, naczyń i akcesoriów kuchennych, a także, dozę rozrywki, dzięki telewizorowi umieszczonemu w drzwiach jednego ze skrzydeł! Taka modułowa kuchnia będzie perfekcyjna do małych mieszkań!

2. Schowek w ławce

Pomysł na zabudowane ławki w salonie, czy kuchni nie jest nowy, ale ta propozycja naszych architektów jest zupełnie inna! Ławki stworzone z naturalnego drewna są minimalistyczne i nowoczesne, a dzięki podnoszonym siedziskom znajduje się w nich bardzo duża przestrzeń do przechowywania! Rozwiązanie tego typu jest niezwykle funkcjonalne i pozwala sprytnie ukryć przedmioty takie, jak akcesoria ogrodowe, zabawki i karmy dla zwierząt, czy rzadko używane przedmioty.

3. Małe przedmioty kuchenne

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Laura Ashley Decoración
Laura Ashley Decoración

Alacena y carrito auxiliar Dorset

Laura Ashley Decoración

Wielu ludzi, którzy mają do czynienia z niewielkimi kuchniami, wie,  jak bardzo przydatna jest każda przestrzeń do przechowywania. W tym projekcie architekci stworzyli niezwykle przydatny mebel, jakim jest szafka na kółkach. Dzięki dokręceniu kółek do standardowej szafki można ją przesuwać w zależności od potrzeb, dzięki czemu nie będzie ona zajmować niepotrzebnie miejsca. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest idealne dopasowanie jej rozmiaru do wnęki w regale kuchennym, co sprawia, że można całkowicie ją ukryć!

4. Stojak na wino

Kolekcja wina w każdym domu dodaje eleganckiego charakteru pomieszczeniom. Nie łatwo jednak jest znaleźć takie miejsce, które odpowiednio wyeksponuje estetyczne butelki. W dużych, starych domach znajdują się często dość wilgotne piwnice, które są idealnym miejscem do przechowywania wina. Co jednak, jeżeli mieszkamy w nowoczesnym mieszkaniu? Nasi specjaliści polecają estetyczne stojaki wykonane z drewna, które przytwierdzono nad kuchennym blatem. Takie rozwiązanie jest niezwykle estetyczne, ale i funkcjonalne!

5. Inteligentny stojak na rower

Podwieszane stojaki na rowery są w dzisiejszych czasach niezwykle designerskie! Dzięki istnieniu niezliczonej ilości systemów montowanych do ściany, możemy cieszyć się z posiadania roweru, ale i ciekawego uzupełnienia wnętrza. W tym przypadku nasi architekci wytypowali niezwykle minimalistyczny stojak w kształcie kwadratu, który po złożeniu jest niemalże niewidoczny. 

6. Pralka ukryta za drzwiami

Większość z nas regularnie wykonuje pranie, ale przyznajmy szczerze, pralka nie należy do najestetyczniejszych przedmiotów w naszym domu. Jeżeli dysponujecie pralnią, bądź pomieszczeniem gospodarczym – idealnie! Ale dla tych z Was, którzy nie dysponują taką przestrzenią w domu, polecamy niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, jakie stworzyli nasi architekci. Zaprojektowali oni ciąg nowoczesnych szafek łazienkowych, gdzie w jednej z nich, pod blatem, umieścili pralkę! Dzięki minimalistycznym drzwiczkom przez większość czasu pralka w ogóle nie będzie widoczna!

7. Schowek pod schodami

Schody są świetną przestrzenią, by stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania! Biorąc jednak pod uwagę, że każde schody w zależności od projektu będą mieć różne wymiary, warto o poradę zasięgnąć fachowca. W tym przypadku nasi architekci stworzyli szereg modułowych szafek, niektórych otwartych, innych z drzwiczkami, dzięki czemu będzie można pomieścić w nich wszystkie przedmioty – od prywatnych, po te, które chcemy wyeksponować.

8. Dodatkowy schowek za łóżkiem

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify

Ci z Was, którzy dysponują ograniczoną ilością miejsca w sypialni, zdecydowanie powinni zainspirować się tym pomysłem. Obok wezgłowia łóżka znalazła się podłużna szafka, która do złudzenia przypomina ramę łóżka. Dzięki użyciu identycznego materiału i minimalistycznej formy, całość prezentuje się niezwykle estetycznie, a jednocześnie stanowi idealne miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów!

Jesteście zainteresowani innymi pomysłami aranżacji domu? Zobaczcie tutaj:

Sprytne pomysły na przechowywanie kosmetyków w łazience!

A czy Wy przechowujecie rzeczy w jakiś nietypowy sposób?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu