Projekty,  Domy zaprojektowane przez Snegiri Architects

Takiego domu jeszcze nie widzieliście!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Obecnie architekci prześcigają się w tworzeniu coraz to wymyślniejszych projektów domów. Nie zawsze jednak oryginalny design idzie w parze z funkcjonalnością. Na szczęście obiekt, któremu dzisiaj przyjrzymy się wspólnie z bliska zachwyca nie tylko swoim nietypowym wyglądem, ale również stylowym wnętrzem pełnym praktycznych udogodnień. Fachowcy chcieli zaprojektować takie cztery ściany, które tworzyłyby harmonijną kompozycję z zielonym otoczeniem. Już pierwszy rzut oka pozwala stwierdzić, że zrealizowali swoje zamierzenie w stu procentach. Nie będziemy trzymać Was dłużej w niepewności – zapraszamy do oglądania!

Pierwsze wrażenie

Tak prezentuje się ten pomysłowy dom z zewnątrz. Nasi eksperci stworzyli olśniewającą konstrukcję, która naprawdę zachwyca! Ten budynek stanowi prawdziwą architektoniczną perełkę, której niejedna osoba może pozazdrościć. Mieszkanie w takim rodzinnym gniazdku to prawdziwe spełnienie marzeń…

Dom bliski naturze

Ten dom tworzy z naturą wyjątkowo harmonijną kompozycję. Zauważcie, że nowoczesne przeszklenia, które znalazły się na poszczególnych ścianach budynku sprawiają, że całe wnętrze jest w ciągu dnia odpowiednio oświetlone ciepłymi promieniami słonecznymi. Sam obiekt z kolei zyskał specyficznej lekkości. Wprowadźcie do swojego domu wiele przeszkleń, a na pewno nie będziecie tego żałować! 

Oaza zieleni

Patrząc na ten stylowy dom niewątpliwie można stwierdzić, że to prawdziwa oaza zieleni. Od tej strony ta nowoczesna budowla ledwo jest widoczna. Wszystko dzięki ogromnej pomysłowości naszych architektów, którzy postawili na nieszablonowe rozwiązanie w postaci pokrycia części obiektu zieloną trawą.

Wnętrze

Tak prezentuje się wnętrze tego oryginalnego obiektu. Nasi eksperci postanowili ograniczyć liczbę wszelakich ścian działowych do minimum, dzięki czemu udało im się stworzyć naprawdę przestronny dom. Dominuje w nim naturalne drewno w różnych odcieniach, które doskonale zostało uzupełnione przez elementy w białych oraz czarnych odcieniach. To właśnie one sprawiają, że to wnętrze cechuje ogromny urok i elegancja.

Biblioteczka

Tuż przy strefie jadalni znalazło się miejsce na stylową biblioteczkę. Zajmuje ona praktycznie całą ścianę znajdującą się wewnątrz domu. To bardzo ciekawy pomysł, który powinien się spodobać zwłaszcza tym z Was, którzy uwielbiają całymi dniami zgłębiać ulubione lektury. Warto podkreślić, że kolorowe grzbiety książek dodają temu miejscu pozytywnej energii!

Makieta

Na koniec możecie przyjrzeć się z bliska, jak prezentuje się makieta tego oryginalnego obiektu. Nasi profesjonaliści wykonali ją z dużą dbałością. Nie zabrakło tutaj nawet bujnej zieleni, która stanowi kluczowy element całego projektu. Dobrze jest wykonać dokładną wizualizację swoich wymarzonych czterech ścian, dzięki czemu efekt końcowy będzie w stu procentach zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Szukacie innych stylowych przykładów domów? Sprawdźcie koniecznie:

Taki dom to marzenie!

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu