Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez DICLE HOKENEK ARCHITECTURE

Drewno we wnętrzach – perfekcyjny apartament

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiejszy projekt pokazuje, jak połączyć nowoczesną estetykę, komfort i funkcjonalność z przytulnością i ciepłem. Wskazuje na drewno, jako materiał, który umożliwia harmonijną symbiozę tych kluczowych elementów. Wnętrza mieszkania, które nim wykończono, emanują elegancją, są szykowne i modne, a zarazem praktyczne i wygodne. Przekonajcie się sami, oglądając serię wyjątkowych zdjęć.

Świetny pomysł na przedpokój

Zaczynamy od przedpokoju, który urządzono w sposób modny i pomysłowy. Obszar strefy wejścia wyróżnia przede wszystkim fantastyczna posadzka z wzorzystych płytek. Ten tradycyjny element aranżacyjny zestawiono z nowoczesnymi, modułowymi meblami z drewna, które łączą szafki do przechowywania z siedziskiem. Unikatowa kompozycja na tle stylowej ściany z bielonej cegły została dobrze oświetlona, dzięki czemu przyciąga wzrok i staje się głównym elementem dekoracyjnym tego wnętrza.

Przesuwane drzwi

Kolejny innowacyjny element wnętrz tego apartamentu- przesuwane drzwi z pokrytego białą farbą drewna, które oddzielają przestrzeń przedpokoju od kuchni. Przesuwane drzwi to świetne rozwiązanie zwłaszcza w małych wnętrzach, gdyż pozwalają zaoszczędzić obszar, tradycyjnie przeznaczony na otwieranie drzwi. Są takie opcją modną i oryginalną, zwłaszcza w tej rustykalnej odsłonie.

Kuchnia w nowoczesnym rustykalnym stylu

Kuchnia jest niewielka, ale urządzono ją funkcjonalnie i wygodnie. Białe meble to najlepsza opcja do małych wnętrz. Pokryto je blatami z naturalnego kamienia, które są nie tylko fantastyczne pod względem estetycznym, ale i niezwykle solidne i trwałe. Drewno- na podłodze czy w postaci ciekawego stołu- świetnie komponuje się z surową ścianą z cegły.

Otwarta przestrzeń pełna charyzmy

Strefa dzienna, urządzona na otwartej przestrzeni, jest oryginalna i nie można odmówić jej charakteru. Surowe ściany, ciepłe drewniane podłogi, elementy industrialne- wszystko to składa się na modną, eklektyczną mieszankę.

Jadalnia

Z perspektywy jadalni spoglądamy na obszar salonu- z tej strony jest on o wiele większy, niż mogłoby się to z początku wydawać. Jadalnia nie zajmuje dużo miejsca, i składa się na nią prosty, czarny stół, krzesła oraz ławka. Meble odznaczają się prostym designem, ale wykonano je z najwyższej jakości materiałów i dzięki temu zyskują charakter ponadczasowy.

Sypialnia

W sypialni także króluje drewno, świetnie łączące się z bieloną cegłą. Jej wyposażenie ograniczono do minimum. Proste łóżko i wbudowana w ścianę garderobą w zupełności tu wystarczają.

Łazienka

W nieco innym klimacie zaaranżowano łazienkę. Tutaj biel spotyka się ze świeżym błękitem. Nie zabrakło jednak ulubionego drewna, które dyskretnie wykorzystano jako półka pod umywalkę.

Domowe biuro

Na koniec zaglądamy do domowego gabinetu, urządzonego klasycznie, z wykorzystaniem drewna. Zachwyca zwłaszcza design stołu, emanującego naturalnością, który nadaje wnętrzu ciekawy charakter.

Co myślicie o tych wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu