Gwiazda tradycyjnego osiedla!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
METAMORFOZA. DOM KOSTKA NA WILANOWIE STARYM PAWEL LIS ARCHITEKCI Nowoczesne domy Szkło Biały
Loading admin actions …

Jeżeli lubicie nowoczesne projekty – nie mogliście trafić lepiej! Dziś przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę wyjątkowego! Nasi architekci stworzyli nowoczesny dom, który naprawdę zachwyca. Willa z 1979 roku została poddana gruntownemu remontowi, a genialny efekt końcowy jest widoczny na zamieszczonych poniżej zdjęciach. Forma obiektu przypomina zgrabną kostkę, która niewątpliwie dodaje całemu budynkowi niesamowitego szyku. Specjaliści dokładnie przemyśleli każdy metr tego intrygującego projektu, dzięki czemu jest on w stu procentach dostosowany do potrzeb użytkowników. Każda kondygnacja tego niezwykłego domu została przesunięta o 150 centymetrów, dzięki czemu trzy poziomy zamieniono w sześć. Dom z zewnątrz prezentuje się bardzo minimalistycznie, co idealnie współgra z jego wnętrzem. Takiego genialnego obiektu z pewnością nie da się przeoczyć! Powierzchnia użytkowa to 300m2, z kolei całej działki to aż 470m2. Warto podkreślić, że cały obiekt został przystosowany do funkcjo biurowej z jednoczesnym zachowaniem jego przeznaczenia mieszkalnego.

Przekonajcie się sami, jak wspaniale prezentuje się ten nowoczesny dom!

Widok z zewnątrz

METAMORFOZA DOM KOSTKA. ELEWACJA FRONTOWA PAWEL LIS ARCHITEKCI Nowoczesne domy Szkło Biały
PAWEL LIS ARCHITEKCI

METAMORFOZA DOM KOSTKA. ELEWACJA FRONTOWA

PAWEL LIS ARCHITEKCI

Cały dom cechuje niezwykle nowoczesna konstrukcja. Płaski dach, biała elewacja i przeszklenia to elementy, które sprawiają, że jest to naprawdę stylowy obiekt. Nasi specjaliści doskonale znają się na budynkach, które emanują niesamowitą klasą. Zwróćcie uwagę na to, że również ogrodzenie tej pięknej bryły zostało idealnie dopasowane do jej wyglądu. Nie ma wątpliwości co do tego, że tworzy ono w połączeniu z całym obiektem bardzo harmonijną kompozycję. Patrząc na dokonania naszych profesjonalistów można naprawdę się rozmarzyć!

Nowoczesny szyk

METAMORFOZA DOM KOSTKA. ELEWACJA FRONTOWA 2 PAWEL LIS ARCHITEKCI Nowoczesne domy Szkło
PAWEL LIS ARCHITEKCI

METAMORFOZA DOM KOSTKA. ELEWACJA FRONTOWA 2

PAWEL LIS ARCHITEKCI

Cały dom powinien w szczególności spodobać się tym z Was, którzy są wielbicielami nowoczesnego stylu. Nasi specjaliści zdecydowali się stworzyć ten projekt w oparciu o najwyższej jakości materiały, które gwarantują to, że ten dom przez długi czas nie będzie potrzebował żadnego remontu. Warto dokładnie zwrócić uwagę na dront tego budynku. Wspomniane przeszklenia nadają całości nie tylko ciekawego wyglądu, ale również sprawiają, że całe wnętrze jest bardzo jasne. 

Eksperci nie zapomnieli nawet o aranżacji specjalnej zielonej strefy ogrodu, która umożliwia mieszkańcom odpoczynek na świeżym powietrzu w letnie dni. To bardzo ważny element całej przestrzeni.

Przestronne wnętrze

METAMORFOZA DOM KOSTKA. WNĘTRZE PARTER. SCHODY PAWEL LIS ARCHITEKCI Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody Drewno O efekcie drewna
PAWEL LIS ARCHITEKCI

METAMORFOZA DOM KOSTKA. WNĘTRZE PARTER. SCHODY

PAWEL LIS ARCHITEKCI

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego pięknego domu. Wygląda ono fenomenalnie! Zobaczcie, jakie wspaniałe zestawienie tworzy zastosowanie bieli widocznej na ścianach, czarnych płytek podłogowych, czy drewnianych paneli. Te trzy elementy sprawiają, że cała przestrzeń jest bardzo gustowna.

Zwróćcie uwagę na to, że fachowcy zdecydowali się stworzyć przestrzeń, która w dużej mierze sprawia wrażenie otwartości. To świetny pomysł, na którego realizację wpłynął również fakt, że całe wnętrze jest odpowiednio oświetlone naturalnymi promieniami słońca i dzięki temu bardzo jasne.

Jeżeli jesteście na etapie planowania swojego domu – koniecznie zastanówcie się nad skorzystaniem z rozwiązania naszych architektów. Możecie być pewni, że efekt końcowy pozytywnie Was zaskoczy!

Genialne elementy

METAMORFOZA. WNĘTRZE PIĘTRO GABINET PAWEL LIS ARCHITEKCI Nowoczesne domowe biuro i gabinet Drewno O efekcie drewna
PAWEL LIS ARCHITEKCI

METAMORFOZA. WNĘTRZE PIĘTRO GABINET

PAWEL LIS ARCHITEKCI

Nie ulega wątpliwości fakt, że projektując dom w nowoczesnym stylu, bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na materiały, które posłużą do stworzenia całej aranżacji. Do wykończenia całego wnętrza użyto deski dębowej, szarego łupanego gnejsu, czy też czarnego bazaltu. Bardzo istotne są również wszystkie drobne elementy takie jak barierki schodów, czy też drzwi wejściowe do poszczególnych pomieszczeń. To one potrafią wpłynąć na to, że o danym wnętrzu z czystym sumieniem można powiedzieć, że wygląda genialnie. Tak też jest w tym przypadku. Zobaczcie, jakie wspaniałe drzwi zdecydowali się umieścić nasi architekci. Szklana konstrukcja sprawia, że dodają one całemu wnętrzu genialnego szyku!

Piękne schody

METAMORFOZA. WNĘTRZE SCHODY, PIĘTRO GABINET PAWEL LIS ARCHITEKCI Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody Drewno O efekcie drewna
PAWEL LIS ARCHITEKCI

METAMORFOZA. WNĘTRZE SCHODY, PIĘTRO GABINET

PAWEL LIS ARCHITEKCI

Teraz możemy przyjrzeć się dokładnie pięknym schodom, które prowadzą na piętro tego domu. Zostały wykonane z tego samego drewna, co część podłóg w tym niezwykłym domu. Konstrukcja schodów jest bardzo klasyczna i harmonijnie łączy się z pozostałymi elementami tej przestrzeni. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, że nie warto czasem stawiać na wyjątkowo udziwnione modele, ponieważ piękno tkwi w prostocie.

Elegancka łazienka

METAMORFOZA. WNĘTRZE LAZIENKA PAWEL LIS ARCHITEKCI Nowoczesna łazienka Łupek Zielony
PAWEL LIS ARCHITEKCI

METAMORFOZA. WNĘTRZE LAZIENKA

PAWEL LIS ARCHITEKCI

Tak prezentuje się łazienka w tym nowoczesnym domu. Jest to miejsce, w którym można w pełni się zrelaksować. Eksperci specjalnie zdecydowali się umieścić tutaj wannę, która umożliwia zregenerowanie sił po ciężkim dniu w pracy podczas długiej, gorącej kąpieli. W tym wnętrzu dominuje biel oraz odcienie szarości. To połączenie podkreśla nowoczesny charakter tej przestrzeni i sprawia, że ciężko jest oderwać od niej wzrok!

Szukacie innych przykładów niesamowitych domów? Zobaczcie tutaj:

homify 360°: dom jednorodzinny w Gdańsku z nietypowym wnętrzem

Co myślicie o tym pięknym domu?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu