Projekty,  Salon zaprojektowane przez WEBERontwerpt | architectenbureau

Zwykły dom o niezwykłym wnętrzu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jak znaleźć idealny sposób na odmienienie starego domu? Dzisiaj prezentujemy Wam wnętrza, które powstały pod okiem naszych architektów z Ultrechtu, którzy dołożyli wszelkich starań, aby znaleźć doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością. Zobacz na własne oczy, jak stary dom wypełnia się nowym blaskiem. Zapraszamy!

Wejście

Już od samego progu widać, że mamy do czynienia z niezwykle charakterystycznym domem. Nie możemy jednak odmówić mu uroku, który pochodzi z pięknego koloru cegły nadającej konstrukcji niezwykły charakter.

Korytarz

Korytarz pamięta ducha światłości tej posiadłości. Nie oznacza to jednak, że nie jest on piękny. Kolorowe płytki zostały dopełnione bielą, dzięki czemu pomieszczenie stało się jasne i przejrzyste.

Klatka schodowa

Na schodach znajdziemy eklektyczne naleciałości. Jasna klatka schodowa została dopełniona ciemną wykładziną, która nieprzerwanie kojarzy się z angielskimi domami. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz wprowadzić nieco elegancji do swojego wnętrza.

Piękno szkła

To prawdopodobnie jeden z najpiękniejszych elementów tego domu! Spójrz tytko na te kolorowe witraże! Podczas słonecznych dni gwarantują nieziemski efekt.

Z dalszej perspektywy

Zanim bliżej przyjrzymy się wnętrzom, chcemy Wam jeszcze pokazać dom od strony ogrodu. Architekci zachowali oryginalny styl, który gwarantuje prywatność. Ogrodzenie ochroni nas przed wścibskim wzrokiem sąsiadów, a piękne połączenie zieleni i kolory cegły sprawi, że będziemy mogli poddać się relaksowi w tym wspaniałym ogrodzie.

Nowoczesna kuchnia

Spodziewałeś się, że za ceglaną elewacją może kryć się takie cudo? Pierwszą rzeczą na jaką zwróciliśmy uwagę to ogrom światła, które pięknie komponuje się z jasnymi kolorami. Pomieszczenia zostały zaaranżowane w nowoczesnym duchu otwartych przestrzeni, co pozwala na wspólne spędzanie chwil z rodziną i przyjaciółmi.

Światło

Na koniec chcemy Wam zaprezentować wspaniały świetlik, który jest doskonałą ozdobą wnętrza!

Zobacz również Niekonwencjonalne mieszkanie dla miłośników wyjątkowego stylu!

Co powiesz na takie połączenie stylu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu