Projekty,   zaprojektowane przez Reformas Vicort

Idylla w szarościach i bieli

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesna architektura wymaga prostych aranżacji, wykonania z materiałów najwyższej jakości i funkcjonalnych rozwiązań. Wszystkie te warunki spełnia mieszkanie stworzone przez naszych architektów. Minimalistyczne przestrzenie zostały wypełnione bielą i odcieniami szarości, dzięki czemu wnętrza prezentują się świeżo i wyraziście. 

Zobaczcie, jak zaaranżować mieszkanie, by życie w nim sprawiało radość, a jego stylistyka wzbudzała zazdrość wszystkich gości!

Salon

Salon od pierwszego wejrzenia ujmuje swoją prostotą i brakiem zbędnych przedmiotów. Dzięki minimalizmowi we wnętrzu o wiele łatwiej będzie utrzymać porządek, a także cieszyć się nieskomplikowanym, ale efektownym wnętrzem. W centralnym punkcie salonu znalazła się szara sofa, która dzięki dużej ilości poduch sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne.

Kuchnia

Kuchnia otwarta na inne pomieszczenia jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli nie dysponujemy zbyt dużą powierzchnią mieszkania. Przestrzeń ukryta we wnęce jest idealnym rozwiązaniem, by stworzyć przytulny kącik do komfortowego gotowania. Wnętrze kuchni zostało zaaranżowane w grafitowym odcieniu, dzięki czemu perfekcyjnie kontrastuje z bielą, która przeważa w innych pomieszczeniach. Proste szafki i idealnie dobrane oświetlenie sprawiają, że kuchnia jest nowoczesna i minimalistyczna.

Sypialnia

Sypialnia stworzona przez naszych architektów jest oazą minimalizmu. Stworzona w całości w bieli wygląda na bardzo uporządkowaną i świeżą. Duże łóżko zostało otoczone zabudowanymi szafkami bez widocznych uchwytów, które oprócz funkcji dekoracyjnej, stanowią również idealne miejsce do przechowywania. Podwieszany sufit został podświetlony, co zastępuje klasyczną lampę. 

Pokój gościnny

Pomimo niezbyt dużego metrażu mieszkania, znalazło się w nim miejsce również dla pokoju gościnnego. To świetne rozwiązanie, jeżeli często gościmy w naszym domu przyjaciół i rodzinę. Pomieszczenie, tak jak reszta wnętrz, zostało zaaranżowane w oparciu o stuprocentowy minimalizm. Biorąc pod uwagę, że w pokoju gościnnym nie ma żadnych okien, projektanci wyburzyli część ściany i wstawili w nią luksfery. Dzięki temu wnętrze będzie miało dostęp do naturalnego oświetlenia. 

Łazienka

Projekty,   zaprojektowane przez Reformas Vicort
Reformas Vicort

Reforma de baño, vista del después.

Reformas Vicort

Przestronna łazienka została zaaranżowana zgodnie z estetyką pozostałych pomieszczeń. Ściany pokryte zostały małymi kafelkami w kształcie modnych plastrów miodu. Dzięki różnym odcieniom szarości i kontrastowej podłodze w kolorze betonu, przestrzeń nie jest nudna. Prosta podwieszana szafka pod umywalką pomieści wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria, sprawiając, że wnętrze łazienki zostanie uporządkowane. Zwróćcie uwagę na ciekawe podświetlenie lustra, dzięki czemu cała ściana nabiera nowoczesnego wyrazu. 

Funkcjonalizm przede wszystkim

Projekty,   zaprojektowane przez Reformas Vicort
Reformas Vicort

Salón, vista después.

Reformas Vicort

Mieszkanie zostało zaaranżowane tak, by stwarzać wrażenie loftu pełnego otwartych przestrzeni, ale jednocześnie zapewnia prywatność, jeżeli to wymagane. Wszystko za sprawą przesuwanych drzwi wbudowanych w ścianę, które zajmują minimum miejsca. Nad linią drzwi znalazły się ukryte szafki o prostych frontach, które skutecznie zastępują klasyczne komody. 

Jesteście zainteresowani innymi minimalistycznymi projektami? Zobaczcie tutaj:

Idealny dom dla minimalisty!

Czy zdecydowalibyście się na minimalizm we własnych wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu