Projekty,  Domy zaprojektowane przez GRUPO EUROCASA MODULAR

Pomysły na domy z prefabrykatów

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj pokażemy Wam cztery pomysły na domy z prefabrykatów. To doskonałe rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i cenny czas. Osoby, którym zależy na szybkiej przeprowadzce, powinny poważnie zastanowić się nad budynkami tego typu. Błyskawiczne stawianie konstrukcji pozwoli szybko urządzić się w swoim własnym domu. Gotowe ściany nie oznaczają, że budowla staje się mniej odporna na warunki atmosferyczne, dlatego nie powinniśmy martwić się o izolację termiczną.

Jeśli zastanawiasz się nad budową domu, zobacz łatwe rozwiązania prosto od naszych architektów!

1. Drewniany

Czasami może się wydawać, że przekraczamy próg niewielkiego domu, a okazuje się, że wewnątrz jest całkiem sporo przestrzeni. W tym domu mamy do czynienia z ogromną liczbą okien, które wspaniale oświetlają pomieszczenia, co pozwala na optyczne powiększenie pokoi.

Na korzyść domu działa również taras, który może być powiększeniem powierzchni, jeśli skorzystamy z szerokich, przesuwnych drzwi.

2. Rustykalny

Weranda oferuje wystarczającą przestrzeń dla miłośników spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Taras działa jak przedłużenie powierzchni domu, tworząc integralną część całego projektu. Kwiaty oraz stylowe lampy na stole sprawiają, że panuje tutaj przyjemny, swojski nastrój, dzięki czemu każdy będzie czuł się tutaj dobrze.

Lubisz styl rustykalny? Odwiedź starą farmę przerobioną na luksusowy dom!

3. Rodzinny

To idealny dom dla miłośników wspólnych chwil z rodziną. Fasada pięknie łączy murowane ściany z drewnianymi elementami, jednak to ogród jest najlepszą ozdobą tego miejsca. Ogromna przestrzeń pozwoli cieszyć się wspólną zabawą zarówno podczas porannych chwil z dziećmi, jak i spokojnych wieczorów z przyjaciółmi.

4. Wyjątkowy

Kolejny dom to wspaniały przykład nowoczesności w klasycznym akcentem. Model ten jest wręcz stworzony dla dużych rodzin z dziećmi Ciepłe, naturalne kolory z przewagą kremów i jasnej szarości wprowadzają przytulny i gościnny nastrój. Nie zapomniano też o dużym otwartym miejscu, które służy jako garaż i z łatwością pomieści nawet dwa samochody! Obszerny taras i ogród są niewątpliwie ozdobą tego cudownego budynku, a także idealną przestrzenią na przyjęcia, czy też miejsce zabaw dla dzieci.

Który dom najbardziej Ci się spodobał?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu