Projekty,  Ogród zaprojektowane przez JE-ARCHITECTEN

Rodzinny dom ukryty w zieleni

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj zabieramy Was do domu, który jest malowniczo położony i ukryty w zielonej gęstwinie. Znajdziemy tutaj doskonałe połączenie elementów przemysłowych oraz klasycznego stylu. Wokół domu spotkamy piękny ogród, zaopatrzony we wspaniałe rośliny i krzewy. Sprawiają one, że możemy liczyć na prywatność i odseparowanie się od wścibskich oczu sąsiadów. Sprawdź sam, co kryje ta budowla!

Wspaniała elewacja

Już sama fasada nas zachwyca!  Drewniane ramki wokół okien sprawiają, że dom wygląda niezwykle swojsko i ciepło. Dodatkową ozdobą jest dach, który jest wspaniałą dekoracją, pomimo swojemu przemysłowemu designowi. To doskonałe połączenie nowoczesności i klasycyzmu sprawia, że dom ma swój własny charakter.

Wspaniała atmosfera

Tutaj możemy bliżej przyjrzeć się ramkom, które wspaniale zdobią spore okna. Ogród otaczający dom wydaje się być niezwykle przestrzenny, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się tutaj ciepłem promieni słonecznych. Zieleń idealnie komponuje się z bielą elewacji, a całość sprawia, że czujemy się jak na wsi.

Światło

Okolica sprawia, że w promieniach słonecznych dom prezentuje się wręcz bajkowo. Każdy element sprawia, że napotykamy tutaj wyjątkową atmosferę.

Salon z jadalnią

Salon tego domu wita nas ciepłem i wyjątkowo przytulną atmosferą. Gospodarze kochają muzykę, dlatego instrumenty stanowią tutaj również element dekoracyjny. Z lewej strony możemy zauważyć wspaniały stół, który posłuży całej rodzinie. Duże okna zagwarantują ogrom światła, które wypełni ciepłem rodzinne pomieszczenie.

Nowoczesna kuchnia

Oprócz tradycyjnych elementów, architekci zadbali również o nowoczesne aspekty wystroju. Drzwi do kuchni nas zachwyciły! Zagwarantują doskonały przepływ światła, dzięki czemu cały dom jest niezwykle jasny. Wspaniałym rozwiązaniem jest również wyspa, która idealnie sprawdzi się podczas gotowania z rodziną i przyjaciółmi.

Minimalizm

Na piętrze znajdziemy pomieszczenie, które urzeka nas swym minimalizmem. To doskonały pokój dla tych, którzy chcą odetchnąć od pędy życia i zrelaksować się w miłej atmosferze. Nie możemy przejść obojętnie obok designerskich dodatków, jakim tutaj jest lampa! Wszystko w tym domu jest idealnie dopasowane!

Zobacz również Kolorowy dom pełen elegancji!

Chciałbyś mieszkać w takim miejscu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu