Nowoczesność w zgodzie z naturą!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesność w zgodzie z naturą!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Modscape Holdings Pty Ltd, Minimalistyczny
Loading admin actions …

Dziś zaprezentujemy Wam wyjątkowy projekt naszych architektów, którzy stworzyli prawdziwe nowoczesne cudo w sercu natury! Ten nietypowy dom wygląda genialnie! Nasi specjaliści zdecydowali się na stworzenie bryły o prostej formie, która dodaje całości ogromnego szyku. Ten niezwykły obiekt zachwyca zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz. Sami będziecie mogli się o tym przekonać. Eksperci dołożyli wszelkich starań, by połączyć w harmonijną całość nowoczesny design z funkcjonalnością. Zadanie wykonali na piątkę z plusem. Każdy najdrobniejszy fragment przestrzeni został dokładnie przemyślany. Dzięki temu właściciele tego pięknego budynku mogą cieszyć się prawdziwym domem marzeń.

Zobaczcie sami, jak ciekawie prezentuje się ten nowoczesny dom w sercu natury!

Widok z zewnątrz

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Modscape Holdings Pty Ltd, Minimalistyczny
Modscape Holdings Pty Ltd

Modular Home in Berry, NSW

Modscape Holdings Pty Ltd

Tak prezentuje się ten niezwykły dom z zewnątrz. Nasi eksperci zadbali o to, by jego wnętrze było wyjątkowo jasne. Specjalnie zdecydowali się na stworzenia pasma przeszkleń przez które ciepłe promienie słoneczne mogą bez skrępowania wpadać do środka. Zwróćcie uwagę na piękną elewację, która zdobi całą bryłę. Naturalny odcień drewna w połączeniu z czernią to prawdziwy strzał w dziesiątkę! 

Eksperci stworzyli dom, który jest nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Nie zapomnieli o aranżacji wyjątkowego miejsca, w którym domownicy mogliby odpocząć w ciepły, letni dzień. Widoczny na zdjęciu ogromny basen zdecydowanie pomaga szybko się schłodzić, kiedy temperatura sięga zenitu!

Drewno przede wszystkim

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Modscape Holdings Pty Ltd, Minimalistyczny Drewno O efekcie drewna
Modscape Holdings Pty Ltd

Modular Home in Berry, NSW

Modscape Holdings Pty Ltd

Głównym bohaterem tego nietypowego projektu jest drewno. To ono sprawia, że cały obiekt prezentuje się naprawdę świetnie! Nasi specjaliści specjalnie wybrali ten materiał do aranżacji domu, ponieważ jest on wyjątkowo trwały, a co więcej sprawia, że budynek nabrał naturalnego rysu. Drewno zostało tutaj użyte zarówno do aranżacji części podłóg, jak i ścian.

Widoczna na zdjęciu ściana z drewna wprowadza do tego miejsca lekko orientalną nutkę. Takie wrażenie udało się uzyskać dzięki temu, że światło słoneczne w niewielkim stopniu przechodzi przez poszczególne szczeble tworząc ciekawy efekt. Tak zaaranżowana przestrzeń jest naprawdę wyjątkowa!

Nietypowy obiekt

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Modscape Holdings Pty Ltd, Minimalistyczny Beton
Modscape Holdings Pty Ltd

Modular Home in Berry, NSW

Modscape Holdings Pty Ltd

Cały obiekt jest dość nietypowy. Jak widzieliśmy na wcześniejszym zdjęciu z jednej strony znajduje się piękny basen z tarasem, z kolei z drugiej ten dom wygląda niczym filmowa twierdza! Ten budynek naprawdę zadziwia! Eksperci dołożyli wszelkich starań, by zaprojektować bardzo oryginalny obiekt i w stu procentach im się udało!

Kuchnia i jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Modscape Holdings Pty Ltd, Minimalistyczny
Modscape Holdings Pty Ltd

Modular Home in Berry, NSW

Modscape Holdings Pty Ltd

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego pięknego domu. Tak prezentuje się kuchnia oraz jadalnia. Jak możecie zauważyć jest to bardzo przestronne miejsce. Nasi eksperci specjalnie ograniczyli liczbę ścian działowych, dzięki czemu można płynnie poruszać się po całym obiekcie. Głównym punktem jadalni jest oczywiście duży stół przy którym stoją piękne, drewniane krzesła. Na blacie specjalnie umieszczono wazon z kwiatami, który sprawia, że ta strefa jest bardzo przytulna. Widoczna na drugim planie kuchnia to królestwo funkcjonalności. Eksperci wprowadzili do tej przestrzeni biało – czarną wyspę, która prezentuje się tutaj naprawdę świetnie!

Oświetlenie

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Modscape Holdings Pty Ltd, Minimalistyczny
Modscape Holdings Pty Ltd

Modular Home in Berry, NSW

Modscape Holdings Pty Ltd

Nasi eksperci nie zapomnieli o tym, by cały dom był odpowiednio oświetlony. W dzień właściciele tego nietuzinkowego budynku nie muszą martwić się o brak światła dzięki wszystkim przeszkleniom, które go zdobią. Z kolei w nocy światło temu wnętrzu gwarantują halogeny oraz piękne lampy. Jednej z nich możecie przyjrzeć się na tym zdjęciu. Specjalnie została ona umieszczona tuż nad wyspą kuchenną, by podczas przygotowywania posiłków dokładnie widzieć wszystkie produkty.

Minimalistyczna łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Modscape Holdings Pty Ltd, Minimalistyczny
Modscape Holdings Pty Ltd

Modular Home in Berry, NSW

Modscape Holdings Pty Ltd

Tak prezentuje się łazienka w tym oryginalnym domu. Została ona zaaranżowana w minimalistycznym stylu, co sprawia, że wygląda naprawdę olśniewająco! Ściany tego pomieszczenia zostały pokryte płytkami w kształcie cegieł. To bardzo modny akcent, który obecnie często jest wykorzystywany przez architektów do aranżacji różnych pomieszczeń. Zobaczcie, jak genialnie prezentuje się tutaj prysznic. Aranżacja jego jednej ściany przy użyciu szkła to prawdziwy hit!

Szukacie innych pomysłów na piękny dom? Sprawdźcie koniecznie:

homify 360°: dom pełen światła w Warszawie

Co myślicie o tym niezwykłym domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu