Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Spektakularny remont domu na angielskim wybrzeżu!

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Dziś przyjrzymy się nietypowej renowacji typowego angielskiego domku w stylu wiktoriańskim, który znajduje się na angielskim wybrzeżu w miejscowości Margate. Jego lokalizacja pozwala mieszkańcom cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami na plażę i połyskującą taflę morza. Jednakże, aby w pełni cieszyć się fantastycznym usytuowaniem i pięknym krajobrazem, należało przeprowadzić gruntowną renowację wnętrza domu. Większość jego pomieszczeń znajdowała się w opłakanym stanie, nie nadając się do wygodnego mieszkania. Zatrudniono specjalistyczne studio architektoniczne MillChris Developments, zlecając jego projektantom odrestaurowanie nie tylko wnętrza, ale także ogrodu z tyłu domu.

Zobaczcie, jaki jest efekt tej metamorfozy!

Fasada

Zaczniemy od pokazania Wam, o jakim konkretnie domu będziemy dziś mówić. Oryginalny czar i wyjątkowy charakter tego budynku został zachowany, a przeprowadzone zmiany od frontu były jedynie natury kosmetycznej. Budynek ten jest typowym nadmorskim szeregowcem, które składają się na zabudowę angielskiego wybrzeża. Do elegancko odnowionej fasady pasować musi piękne wnętrze- zobaczcie, jak zmieniło się w środku!

Przed i po: tył budynku

Te dwa zdjęcia kontrastują ze sobą to, jak wyglądał tył budynku przed i po renowacji. Teraz zarówno przód jak i tył budynku prezentują się elegancko i nowocześnie. Wcześniej ogród zarośnięty był chwastami, a potencjał dziedzińca był niewykorzystywany. Renowację przeprowadzono w taki sposób, aby tę część posesji wykorzystywać mogła cała rodzina!

Przed i po: kuchnia

Ta para zdjęć pozwala nam poczuć różnicę, pomiędzy kuchnią z poprzednim wcieleniu, a tą współczesną. Wcześniej kuchnia była bardzo tradycyjna, składała się na nią masywna drewniana zabudowa, która sprawiała, że wnętrze zdawało się być zbyt przepełnione.

Po remoncie kuchnia nabrała zupełnie innego charakteru- stała się pomieszczeniem o wnętrzu ultra nowoczesnym, przestronnym i jasnym. Jasna zabudowa, współczesne rozwiązania technologiczne, a także mnóstwo naturalnego światła wprowadziły do tego wnętrza całkowicie odmienny klimat.

Po: kuchnia

Przyjrzyjmy się bliżej kuchni. Jej zabudowę wykonano z najwyższej jakości materiałów, takich jak kwarc, a blaty kuchenne z marmuru. Wyposażono ją w sprzęty najwyższej technologii, na które składają się dwie lodówki, piekarnik parowy, piekarnik elektryczny, maszyna do lodu, ekspres do kawy oraz płyta indukcyjna. Sosnowe drewno, użyte do wyłożenia podłogi, pięknie komponuje się z białymi powierzchniami ścian i mebli kuchennych, wprowadzając do wnętrza nieco skandynawskiej estetyki.

Po: salon

Duże okno wychodzące na morze to główny element tego salonu. Widok rozciągający się z niego stanowi swoistą dekorację, sprawiając, że nie trzeba było przyozdabiać ścian niczym innym. Pomieszczenie to urządzono stylowo, wprowadzając do jego dekoru elementy morskie i żeglarskie. Poza tym zadbano tu o wygodę i komfort użytkowania, a także o uczucie przejrzystości i świeżości.

Po: łazienka

Wspaniała łazienka zaaranżowana została przy pomocy najwyższej jakości materiałów. Zarówno powierzchnie ścian, jak i podłóg pokryto naturalnym kamieniem, który w połączeniu z białą materiałów wykończeniowych dba w tym wnętrzu o luksusowy i elegancki klimat. Wspaniała wolno stojąca wanna w industrialnym stylu stanowi centralny element łazienki, zachwycając swoją unikatowa formą i nietypowym kształtem.

Po: sauna

Jak pewnie podejrzewaliście, dom o tym standardzie ma kilka ekstrawaganckich elementów, które czynią mieszkanie w nim pełnym luksusów i wygody. Jednym z nich jest sauna, zlokalizowana blisko wyjścia, umożliwiająca krótki wypad na plażę, kąpiel w zimnym morzu, a następnie powrót do parującej, gorącej sauny.

Wspaniały widok

A taki widok rozciąga się z okien tego odremontowanego domu. Morze aż po horyzont, pusta piaskowa plaża, błękitne niebo. Taka sceneria towarzyszy mieszkańcom tego domu każdego ranka- co za szczęściarze!

Jeżeli podobała się Wam ta metamorfoza przyjrzyjcie się podobnej, tym razem z Portugalli: Przed i po: lifting bajecznego domu na plaży w Porto.

Jak Wam się podoba efekt po?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu