Projekty,   zaprojektowane przez Appleyard London

5 zaskakujących rzeczy, które szczęśliwi ludzie mają w domu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Pewnie wydaje Wam się, że w domach ludzi szczęśliwych panuje nieskazitelny porządek, ich wnętrza wyglądają niczym wyjęte z katalogu lub magazynu wnętrzarskiego i wyposażone są w najnowocześniejsze meble i perełki designu. Badania dowodzą jednak, że jest zupełnie inaczej! Oto pięć zaskakujących rzeczy, które znaleźć można w domach ludzi naprawdę szczęśliwych.

1. Trochę bałaganu

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez The Cotswold Company
The Cotswold Company

Wiltshire Painted 110cm-150cm Ext. Dining Table and 4 Chairs

The Cotswold Company

Eksperci uważają, że odrobina chaosu i nieporządku to przywara ludzi szczęśliwych. Bezpośredni dostęp do przedmiotów, z których osoby te często korzystają,  pozwala uniknąć frustracji i stresu związanego z ich poszukiwaniem. Wnętrza, w których nie panuje nieskazitelny porządek, są też o wiele bardziej przyjazne i sprawiają, że można czuć się w nich swobodniej.

2. Przestrzeń hobbystyczna

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez Thimble Hoop
Thimble Hoop

Thatched cottage embroidery hoop art

Thimble Hoop

Człowiek z pasją to człowiek zadowolony- warto zatem przeznaczyć pewien obszar w naszych czterech ścianach na przestrzeń hobbystyczną. Bez względu na to, czy lubisz szyć, projektować ubrania czy biżuterię, gotować, majsterkować, istnieje tysiące sposobów na to, jak zaprojektować wygodny i modny pokój do hobby.

3. Meble z odzysku

Nic nie nadaje wnętrzom przytulności i ciepła, jak meble z historią i charakterem. A takich nie znajdziemy zazwyczaj w meblarskich sieciówkach. W domach ludzi szczęśliwych znajdziemy meble z odzysku, po rodzicach, czy dziadkach, znalezione na pchlich targach czy sklepach z antykami. Przywołują one wspomnienia i są hołdem dla przeszłości.

4. Rośliny

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Appleyard London
Appleyard London

Summer Calla Lily Plant

Appleyard London

Zieleń we wnętrzach ma pozytywny wpływ na człowieka na wiele sposobów. Oczyszcza powietrze z toksyn i produkuje świeży tlen; poprawia humor kolorami; podnosi poziom estetyki. Poza tym rośliny to dla wielu swoiste hobby i prawdziwa pasja, a zajmowanie się nimi przynosi ogromną satysfakcję, a co za tym idzie- uszczęśliwia.

5. Luksusowe dodatki

Zakup luksusowej dekoracji do domu- co jakiś czas- to świetny sposób na krótkotrwale poczucie szczęścia i satysfakcji. Ludzie permanentnie zadowoleni inwestują w elementy wyposażenia trwałe i ponadczasowe, które będą poprawiać humor przez długie lata.

Zgadzacie się?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu