Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

15 małych ogródków – idee do skopiowania!

press profile homify press profile homify
Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Boite Maison
Loading admin actions …

Ogród, choćby i mały, jest wielkim marzeniem wielu z nas. To dzięki niemu możemy w pełni cieszyć się ładną pogodą, realizować się artystycznie planując jego układ, czy też popracować na świeżym powietrzu pielęgnując go. Ogród to też doskonałe miejsce na cieszenie się czasem z rodziną i przyjaciółmi. Możemy tam spożywać posiłki lub organizować przyjęcia. 

Jeśli nie dysponujemy wielką działką to zazwyczaj zakładamy, że nie warto bawić się w ogrodnictwo – efekty i tak nie będą spektakularne. Nic bardziej mylnego! Jeżeli dobrze zaplanujemy przestrzeń, możemy się zdziwić, jak niesamowity będzie nasz malutki ogródek.

Ale jak zamienić kawałek podwórka w oazę zieleni?

Na początku musimy zdecydować, czy naszym ogrodem chcemy zajmować się osobiście, czy jego zaprojektowanie i wykonanie powierzymy ekspertom.  Oczywiście bardzo istotne jest to, jaki typ ogrodu preferujemy. Czy wystarczy nam trawnik i kilka donic z kolorowymi kwiatami, czy myślimy o bardziej skomplikowanej kompozycji. 

Jeżeli chcemy, by nasz ogród zachwycał niezależnie od pory roku to warto zastanowić się nad roślinami wiecznie zielonymi. Są one doskonałą bazą, jednak musimy dobrać również odpowiednie kwiaty, czy też meble ogrodowe. Wybór tych ostatnich zależy również od tego, jaką funkcję ma spędzać nasz ogród. Czy będziemy się tam jedynie relaksować z książką, czy też planujemy spożywać w nim posiłki? 

Niezależnie od tego, co postanowicie, warto zaczerpnąć trochę inspiracji. Dzisiaj wybraliśmy dla Was 15 naprawdę wspaniałych ogrodów. Gotowy? Czerpcie pomysły pełnymi garściami!

Który najbardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu