Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez BRICKS Studio

5 inspirujących kuchni, które przypadną Ci do gustu (każda w innym stylu)

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kuchnia jest takim obszarem, gdzie funkcjonalność i estetyka muszą iść w parze. Każdy z nas chciałby mieć pięknie i wygodnie urządzony dom dlatego właśnie inspirujemy się zdjęciami z homify, przeglądamy magazyny, czytamy artykuły i oglądamy specjalistyczne kanały. W kuchni jest szczególnie ważne to, by zadbać równie mocno o ergonomię, co o estetyczny wystrój.

Jesteście gotowi na remont kuchni lub urządzanie jej od nowa, ale nie macie pojęcia, jaki styl wybrać? Co Wam się podoba pod względem wyposażenia i dekoracji?  Nic dziwnego, to trudna decyzja.  W tym artykule przygotowaliśmy 5 kuchni, które ułatwią Wam trochę te żmudne poszukiwania. Każda z nich jest w innym stylu i co innego mówi o swoim właścicielu. Obejrzyjcie je wszystkie.  

Rustykalna i nowoczesna zarazem

Ta kuchnia ma to wszystko. Elegancki, nowoczesny wygląd wzbogacony o doskonałą ergonomię. Dzięki zastosowaniu drewnianych elementów miejsce nabiera rustykalnego wyglądu, jednak wiele w niej także typowo nowoczesnych elementów, takich jak oświetlenie szynowe z reflektorami. Ostatecznym argumentem, który przekonuje nas, że nie jesteśmy w domku na wsi, jest widoczny, za szklaną ścianą, garaż. Jest to kuchnia, która usatysfakcjonuje wiele osób. 

Modna i kompaktowa

To nowoczesna kuchnia, która pokazuje, że nawet mały obszar można doskonale zaaranżować. Dobrze zorganizowana kuchnia to taka, w której każdy centymetr jest zagospodarowany. Nie ma mowy o pustych kątach czy odstępach pomiędzy meblami. Tutaj rozwiązano to za pomocą zabudowy z szafek w kształcie litery L. Rozstawienie tego typu pozwala na optymalne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni. Dzięki niskiej ściance pozostała część domu jest dyskretnie odseparowana ale jednak nadal otwarta na aneks kuchenny. 

Duża ilość blatu roboczego

Jest to doskonała kuchnia dla każdego, kto lubi gotować i spędzać czas w kuchni z przyjaciółmi oraz rodziną. Kuchnia prawdziwego miłośnika gotowania musi być maksymalnie funkcjonalna, inaczej nie będzie się sprawdzać podczas kulinarnych eksperymentów. Tutaj, kuchenny półwysep został umieszczony na środku kuchni, tworząc sporą ilość dodatkowego miejsca do przechowywania. Podstawą efektownej, łatwej i przyjemnej pracy są właśnie blaty, czyli powierzchnie robocze, których w kuchni ze zdjęcia jest naprawdę sporo. 

Dla wszystkich miłośników gotowania mamy ciekawy artykuł: Lubisz gotować? Oto kuchnie idealne dla Ciebie!

Na wysoki połysk

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez AAMRAPALI BHOGLE
AAMRAPALI BHOGLE

Lively Kitchen

AAMRAPALI BHOGLE

Nowoczesna kuchnia z dużą ilością koloru, połysku i szkła bije swoim blaskiem po oczach, a tym samym nie jest rozwiązaniem dla każdego. Spójrzcie także na jej sufit! Pokochacie ją lub znienawidzicie. Jest bardzo funkcjonalna i, wręcz dosłownie, przejrzysta. Dzięki szklanymi drzwiczkom w szafkach kuchennych zawsze mamy obraz swoich zapasów. Nudny w tej kuchni nigdy nie będzie!

W kolorach ziemi

Przeciwnicy poprzedniego rozwiązania także znajdą coś dla siebie w dzisiejszym katalogu inspiracji. Ostatnia kuchnia jest diametralnie inna od poprzedniej. Tutaj najważniejsze jest gotowanie w spokojnej, skromnej atmosferze, w ziemistych odcieniach szarości. Bardzo gustownie wykonana, z dużą ilością miejsca do przechowywania i poręcznym barem śniadaniowym  z modnymi krzesłami.

Nadal nie macie pojęcia, co wybrać? Spokojnie, z pomocą przyjdą Wam nasi specjaliści. Koniecznie zapytajcie o radę architektów wnętrz, dekoratorów lub projektantów z naszej bazy.

Która z nich sprawdziłaby się w Waszym domu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu