Luksusowe wnętrze starego magazynu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Luksusowe wnętrze starego magazynu

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
"STODOŁA": styl , w kategorii Spa zaprojektowany przez SAFRANOW,Eklektyczny
Loading admin actions …

Pewnie większość z Was marzyła kiedyś o domu z prywatnym basenem. A co powiedzielibyście na kompleksową strefę w której oprócz basenu, byłaby również kręgielnia, sauna i siłownia? Eksperci z SAFRANOW wyczarowali ze starego magazynu prawdziwe cudo! To luksusowe wnętrze spełnia wszystkie wymogi w aspekcie wypoczynku oraz rozrywki. Architekci dokładnie rozplanowali położenie każdej ze stref, tak by korzystanie z nich wiązało się z wygodą oraz komfortem. Dominującym materiałem w tej aranżacji jest drewno, które dodaje całemu projektowi naturalnego charakteru oraz ociepla całe wnętrze budynku. 

Zobaczcie sami ten niesamowity przykład luksusowego wnętrza starego magazynu!

Kręgielnia

Basen widok na tor kregielni i bar: styl , w kategorii Basen zaprojektowany przez SAFRANOW,Eklektyczny
SAFRANOW

Basen widok na tor kregielni i bar

SAFRANOW

Gra w kręgle to doskonały sposób na spędzenie piątkowego popołudnia. Jej historia sięga czasów starożytnych, a niektórzy twierdzą nawet, że już jaskiniowcy uprawiali ten sport. Współcześnie jest to bardzo popularna forma rozrywki, która umożliwia spędzenie czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Z roku na rok, powstają coraz to nowocześniejsze kręgielnie, w których można wykupić godzinne wejście i poddać się zabawie. Nasi eksperci tworząc to luksusowe wnętrze, pomyśleli również o tym, by stworzyć taką strefę. Wyszło im to świetnie!

Basen

Basen oraz widok na silownie: styl , w kategorii Basen zaprojektowany przez SAFRANOW,Eklektyczny
SAFRANOW

Basen oraz widok na silownie

SAFRANOW

Strefa z basenem prezentuje się wzorowo. Srebrna barierka o finezyjnym kształcie, która pomaga dostać się do tego wodnego królestwa, świetnie zastępuje tradycyjną, zwykłą drabinkę. Wymiary basenu pozwalają w nim pływać, a także ćwiczyć wodny areobik. Bardzo dobrym pomysłem jest umieszczenie w tej strefie dużych palm. Uatrakcyjniają one całe wnętrze, nadając mu nieco tropikalnego klimatu. Nie musicie nigdzie wyjeżdżać do egzotycznych krajów, by móc cieszyć się wspaniałymi widokami!

Duży stół

Bar z czesci "kregielnia": styl , w kategorii Spa zaprojektowany przez SAFRANOW,Eklektyczny
SAFRANOW

Bar z czesci kregielnia

SAFRANOW

Duży stół jest obowiązkową pozycją w tak urządzonym budynku. Każdy ma prawo się zmęczyć i zgłodnieć. Ten piękny, wykonany z drewna, szkła oraz metalu mebel gwarantuje to, że każdy posiłek będzie smakować lepiej. To również doskonałe miejsce, przy którym możecie świętować ze znajomymi wygraną w kręgle! Co więcej, siedząc przy tym stole można obserwować poczynania osób pływających w basenie. Specjaliści postarali się o to, by stół był nie tylko praktyczny, ale także odznaczał się nietypowym designem. Nie ulega wątpliwości, że spisali się oni na piątkę z plusem!

Wygodna sofa

Sciana w kregielni: styl , w kategorii Spa zaprojektowany przez SAFRANOW,Eklektyczny
SAFRANOW

Sciana w kregielni

SAFRANOW

W tworzeniu pomieszczeń przeznaczonych do aktywności fizycznej, nie można zapomnieć o miejscu, w którym można zregenerować siły po intensywnych ćwiczeniach. Wygodna sofa świetnie sprawdzi się do tego, by naładować Wasze baterie! Do tego wnętrza zdecydowano się wybrać model w odcieniu ciemnego beżu. Jest on duży, tak by mógł pomieścić przynajmniej cztery osoby. Zwróćcie uwagę na położone na sofie poduszki. Wspaniale podkreślają jej wygląd i dodają całości niebagatelnego uroku.

Nietypowa aranżacja

Widok na sciane w kregielni: styl , w kategorii Spa zaprojektowany przez SAFRANOW,Eklektyczny
SAFRANOW

Widok na sciane w kregielni

SAFRANOW

Z wnętrze tego starego magazynu wręcz promieniuje wykwintność oraz luksus. W dużej mierze przyczyniła się do tego nietypowa aranżacja ścian. Architekci postanowili odejść od popularnej cegły, czy betonu na rzecz okazałych malowideł przestawiających sceny niczym z rajskiego ogrodu. Występujące na nich kwiaty oraz liczna zieleń sprawiają, że wnętrze wprost emanuje świeżością. Ten projekt ukazuje niesamowitą pomysłowość architektów, a także ich ogromną umiejętność tworzenia harmonijnych i zarazem niezwykłych przestrzeni.

Siłownia

Basen i widok na silownie: styl , w kategorii Basen zaprojektowany przez SAFRANOW,Eklektyczny
SAFRANOW

Basen i widok na silownie

SAFRANOW

Siłownia jest jednym z pomieszczeń, które pozwalają nam odpowiednio zadbać o swoją sylwetkę. Systematyczne ćwiczenia pozytywnie wpływają nie tylko na nasz wygląd, ale przede wszystkim na samopoczucie. Eksperci nie mogli zapomnieć o aranżacji tej strefy i postanowili umieścić ją na tuż przy basenie. Dotrzeć do niej można, idąc wzdłuż alejki wyłożonej stylowymi, brązowymi płytkami. Umieszczenie dużego okna w siłowni było bardzo przemyślanym zabiegiem, który gwarantuje dużą ilość naturalnego światła w tym wnętrzu, oraz stanowi urozmaicenie widoku dla ćwiczących osób.

Sauna

Sauna : styl , w kategorii Spa zaprojektowany przez SAFRANOW,Eklektyczny

Aranżując to luksusowe wnętrze, architekci nie mogli zapomnieć o saunie. Jest ona idealnym miejscem, do którego można się udać po intensywnym treningu na siłowni, czy basenie. Ma liczne działania prozdrowotne, w tym poprawia krążenie. Architekci postanowili wyposażyć saunę w drewniane ławeczki, jednak jej drzwi wejściowe oraz ścianki są kombinacją złożoną z przeszkleń. To bardzo nowoczesny sposób aranżacji tego pomieszczenia, który umożliwia obserwację tego co dzieje się na zewnątrz.

Szukacie innych przykładów aranżacji domów ze strefą relaksu? Koniecznie zobaczcie:

homify 360°: elegancki dom w Krakowie

Co myślicie o tak urządzonym wnętrzu starego magazynu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu