Wizualizacja projektu domu Malinowy: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Biuro Projektów MTM Styl - domywstylu.pl

10 modnych domów z Polski i innych części świata

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Polska architektura coraz śmielej wybija się na arenie międzynarodowej. W zeszłym roku dom autorstwa polskiej pracowni KWK Promes został okrzyknięty najlepszym domem świata. Także inne projekty- zarówno te komercyjne, jak i prywatne- zyskują coraz większy rozgłos.

Wybraliśmy dla Was dziesięć nowoczesnych domów, które cechuje modny design i świetne wykonanie. Niektóre to przedstawiciele naszego rodzimego podwórka, a inne zostały zaprojektowane przez zagranicznych architektów. Zapraszamy do oglądania!

1. Brytyjska klasyka

Klasyczny dom z cegły, składający się z dwóch segmentów o dwuspadowym dachu. Stylowy, funkcjonalny i wyróżniający się.

2. Bungalow z Hawajów

Projekty,  Domy zaprojektowane przez honda

Dom parterowy z czterospadowym, spłaszczonym dachem i werandą. Klasyk z tropikalnych Hawajów. Niezwykle ciekawa jest zgniłozielona fasada w połączeniu z jasną drewnianą balustradą.

3. Nowoczesny klasyk z Polski na każdą kieszeń

Mały, uroczy domek o dwuspadowym dachu. Biała fasada z wyróżnioną cegłą strefą wejścia. Czaru dodaje mu zadbany ogródek frontowy i niewielki taras po lewej stronie.

4. Polski nowoczesny dom

Także polski projekt, ale odznaczający się zupełnie inną estetyką od swojego poprzednika. Klasyczna bryła, ale oryginalna fasada w patriotycznych biało-czerwonych barwach.

5. W stylu skandynawskim

Projekty: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez biuro40
biuro40

Projekty

biuro40

Dom o prostej bryle, dwuspadowym dachu, śnieżnobiałej fasadzie i wielkoformatowych przeszkleniach- dominują naturalne materiały i jasne, wykończone drewnem wnętrza.

6. Idealny podmiejski domek dla polskiej rodziny

Projekt Witek - mały dom, wielkie wrażenie!: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Projekt Witek – mały dom, wielkie wrażenie!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Dom- marzenie! Prosty, ale nowoczesny; skromny, ale nie nudny; niewielkie, ale praktycznie i wygodnie zaprojektowany.

7. Nowoczesny styl country od polskich projektantów

Kolejny dom z polskim rodowodem- tym razem we współczesnym stylu country. Fasada parteru otynkowana została na biało, a tę na piętrze obłożono jasnym drewnem.

8. Góralska estetyka w polskim wydaniu

Polscy projektanci prześcigają się w zachwycających projektach. Tym razem dom o prostej bryle przypominającej stodołę i fasadzie w połowie otynkowanej na biało, a w połowie obłożonej ciemnym, naturalnym drewnem.

9. Szyk prosto z Japonii

Tym razem projekt od japońskich architektów, który silnie nawiązuje do dalekowschodniego minimalizmu. Japończycy są miłośnikami filozofii mniej znaczy więcej, co doskonale widać w tym projekcie. Nie można odmówić mu jednak nowoczesności i szyku.

10. Projekt domu w zgodzie z naturą

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

Veranda in der Sonne

homify

Dom o charakterze ekologicznym, wybudowany przy użyciu naturalnych, lokalnie produkowanych materiałów, który za sprawą swojego designu i kolorystyki doskonale wpisuje się w krajobraz leśnej działki.

Który polski projekt podoba się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu