Projekty,  Domy zaprojektowane przez Apriori Albero

Gotowy dom na każdy gust- za mniej niż 800.000 złotych i budowany nie dłużej niż 3 miesiące

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Współczesny dom marzeń to taki, który buduje się szybko w zgodzie z najnowocześniejszymi technologiami, który odznacza się modnym, ponadczasowym designem, i który nie zrujnuje naszego budżetu. Jednym ze sposobów na taki właśnie dom jest zakup domu prefabrykowanego- te, które zaprezentujemy Wam w tym Katalogu Inspiracji, są gotowe w niewiele ponad trzy miesiące, a kosztują mniej niż 800.000 złotych. Oto siedem najciekawszych projektów domów gotowych.

1. Nowoczesny dom z płaskim dachem- 132 metry kwadratowe

Nowoczesny dom o kubistycznej bryle, z płaskim dachem i fasadzie, która łączy drewno, wielkoformatowe przeszklenia oraz szary i biały tynk. Wnętrza urządzono na dwóch poziomach i można mieć pewność, że są one skąpane w naturalnym świetle, które swobodnie wpada przez wielkoformatowe okna.

2. Dom o dwuspadowym, nisko schodzącym dachu- 123 metry kwadratowe

Jest to dom o oryginalnej bryle, które ton nadaje dwuspadowy dach o połaciach, które schodzą niemal do poziomu gruntu. Głównym materiałem wykorzystanym do jego budowy jest drewno, które świetnie komponuje się z otynkowaną na biało fasadą. Nocą dom jest z zewnątrz świetnie podświetlony i to właśnie dlatego prezentuje się tak klimatycznie.

3. Dom z drewna w nowoczesnym wydaniu- 136 metrów kwadratowych

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Apriori Albero
Apriori Albero

Dom 1 (VS – Italy)

Apriori Albero

Świetny dom o dynamicznej bryle, którego fasada niemal w całości została obłożona naturalnym drewnem. W części o niższym dachu zlokalizowano strefę dzienną, a w tej o dwóch kondygnacjach pomieszczenia prywatne. Na zewnątrz stworzono fantastyczny taras.

4. Nowoczesność w parze ze stylem rustykalnym- 117 metrów kwadratowych

Klasyczny dom z drewna i naturalnego kamienia w nowoczesnej odsłonie. Współczesnego charakteru nadaje mu szczególnie dynamiczna bryła oraz wielkoformatowe przeszklenia. Za sprawą naturalnych materiałów budowlanych dom świetnie wpisuje się w leśną okolicę, w której zlokalizowana jest działka.

5. Dom parterowy- 116 metrów kwadratowych

Skromny, ale urokliwy- w sam raz dla pary lub niewielkiej rodziny. Biel i ciepły brąz drewna nadają mu niezwykle przytulnego charakteru. Model ten dostępny jest w wersji z dwiema sypialniami, otwartą strefą dzienną oraz werandą.

6. Dom w całości z drewna- 126 metrów kwadratowych

Idealny model dla tych, którzy uwielbiają domy z drewna o klasycznej, skromnej bryle. Nie ma tu miejsca na ekstrawagancje nowoczesnej architektury- to dom, który zadowoli zwłaszcza miłośników tradycji.

7. Dom pod imponującym dachem- 208 metrów kwadratowych

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Apriori Albero
Apriori Albero

Dom 2 (VS_Italy)

Apriori Albero

Nasze zestawienie kończymy niekonwencjonalnym domem prefabrykowanym. Imponujący dach, który schodzi aż do samej ziemi, to jego najwyraźniejsza cecha. Drewniana fasada oraz liczne przeszklenia dopełniają te ciekawą, niepowtarzalną fasadę.

Inne domy gotowe obejrzycie tutaj.

Który projekt najbardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu