Projekty,   zaprojektowane przez Trama Arquitectos

5 fasad, które przeszły całkowitą metamorfozę

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam zmiany, jakie zaszły na zewnątrz pięciu domów. Każdy z właścicieli zdecydował się odmienić charakter fasady swojego domu- czy to ze względów bezpieczeństwa, estetycznych, czy też w ramach generalnego remontu. Efektem zmian jest nowy wygląd każdego z budynków. Obejrzyjcie zdjęcia sprzed i po renowacji.

1. Przed: dom o niskim poziomie bezpieczeństwa

Projekty,   zaprojektowane przez homify
homify

FACHADA DE ANTEJARDIN ANTIGUA

homify

Pod względem wizualny z fasadą tego domu nie było nic złego- kremowe ściany świetnie komponowały się z miedzianym ogrodzeniem i balustradą balkonową. Jednak taka fasada nie gwarantowała najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Właśnie z tego powodu zdecydowano o jej renowacji.

Po: estetycznie i bezpiecznie

Projekty,   zaprojektowane przez Mettox construcciones
Mettox construcciones

VISTA DISEÑO TERMINADO FACHADA

Mettox construcciones

Wzniesiono nowe ogrodzenie, które wykonano z naturalnego kamienia. W takim samym odcieniu jest nowa fasada. Zamiast delikatnej balustrady zdecydowano się na tę wykonaną z drewna. Posesję oddzielono od sąsiednich parceli, a od ulicy odseparowuje ją solidna brama. Poziom bezpieczeństwa w tym domu znacznie się podniósł.

2. Przed i po: od ruiny do wspaniałej willi

Tak wspaniały pod względem architektonicznym dom wymaga stałej pielęgnacji. Ten jednak przez długi czas pozostawał zaniedbany i opuszczony. Na szczęście poszedł w ręce kogoś, kto dostrzegł w nim ogromny potencjał. Odnowiono fasadę, przemalowując ją na kremowy odcień, podkreślając dekoracyjne elementy budynku śnieżną bielą. Wymieniono także drzwi i okna.

3. Przed i po: zmarnowany potencjał

Ten dom przerażał nie tylko zaniedbaną fasadą, ale także zmarnowanym miejscem na dziedzińcu. Ten urokliwy obszar był niewykorzystany- ciemny i brudny. Po renowacji budynek prezentuje się zgoła inaczej! Odświeżona fasada, odnowione okna, a przede wszystkim- zagospodarowany dziedziniec, gdzie stworzono piękny ogródek.

4. Przed: staromodny dom

Dom znajdował się w dobrym stanie, ale jego fasadzie przydałby się lifting. Okna i drzwi nadawały mu staromodny charakter, a zewnętrzne ściany były zabrudzone.

Po: zupełnie odmieniony

Odnowiona fasada jest twarzą nowego domu. Architekci zdecydowali o jego rozbudowie, powiększając jego piętro o balkon. Budynek nabrał nowoczesnego designu, z białą fasadą, białymi drzwiami, szklanymi balustradami oraz dekoracjami z naturalnego kamienia.

5. Przed: stylowy, al zaniedbany

Oryginalny, niepowtarzalny design domu, który znajdował się niestety w opłakanym stanie.

Po: w pełnej krasie

Po odnowieniu fasada wyróżnia się nowoczesnym, modnym designem. Utrzymano ją w stylu minimalistycznym, przemalowując w większości na beżowy kolor, który skontrastowano z ciemnym brązem wnęki na środku budynku. Białe okna, drzwi i brama wjazdowa stanowią urozmaicenie projektu.

Który projekt najbardziej Wam się spodobał?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu