Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Reroom

8 sposobów na nietuzinkową szafę

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Ubrania wciskane w narożniki szafy to dla Was chleb powszedni? Pozgniatane swetry i zagubione podkoszulki to Wasza codzienność? Czas to zmienić! Czas nadać szafie blasku i zadbać o miejsce dla wszystkich ubrań. Mamy dla Was kilka porad od najlepszych specjalistów. Przekonacie się, że drzwi od szafy to tak właściwie drzwi do ogromu możliwości!

​1. Dodatkowa szyna

Łatwe i szybkie – o takie właśnie rozwiązania nam chodzi. Dodatkowa szyna pozwoli pomieścić więcej wieszaków. Możemy rozdzielić koszule wyżej a u dołu rozwiesić spodenki i spódnice. W ten sposób, zarazem będziemy w stanie zobaczyć gotowy zestaw ubrań.

​2. Haki i wieszaki

Wieszaki tego typu są bardzo proste w montażu – można je zawiesić na ścianie za drzwiami lub też na bocznej części szafy, co pozwoli lepiej wykorzystać każdą dostępną przestrzeń w pokoju.

Haki doskonale sprawdzą się przy magazynowaniu kapeluszy.

​3. Podzielniki

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez DESIGNWERK Christl
DESIGNWERK Christl

Schubladenschrank mit Krawatten Vitrine – beidseitig ausziehbar

DESIGNWERK Christl

Szczególnie niewielkie rzeczy potrafią się zapodziać na dłuższy czas, lub zniknąć właśnie w momencie kiedy ich poszukujemy. Tak właśnie bywa z krawatami, o ile nie zainwestujemy w odpowiednie wieszaki lub podzielnik do szuflad! Oto elegancki sposób na bardzo praktyczne podejście do małych elementów garderoby.

​4. Zadbajmy o buty

Buty są ogromną częścią garderoby każdego z nas (a szczególnie, każdej z nas). Niezależnie czy mówimy o butach krytych, czy sandałach, a może kozakach, lub czółenkach – wszystkie zasługują na dobre traktowanie. Dlatego postarajmy się o szafeczkę z przegródkami lub półeczkami pozwalającymi dobrze przechowywać nasze obuwnicze skarby.

​5. Wykorzystanie drzwiczek

Kiedy otworzymy drzwiczki szafy, zauważymy ogromny potencjał kryjący się od ich wewnętrznej strony! Jest to idealne miejsce na powieszenie krawatów, chust i szali, a nawet koszulek.

​6. Kosze jako dopełnienie regałów

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Elfa Deutschland GmbH
Elfa Deutschland GmbH

Ein Hauch von Luxus mit Décor

Elfa Deutschland GmbH

Każda rzecz, która powinna być schowana, a nie jest wystarczająco duża by zyskać własny wieszak, powinna być włożona na półkę. Aby uzyskać bardziej uporządkowany efekt, wykorzystajmy kosze lub kartony zastępujące szuflady. Pomieszczą one wszelkie bibeloty, które nie będą się więcej zawieruszać w pokoju.

​7. Wyciągane wieszaki

Tradycyjne szyny na wieszaki sprawdzają się wspaniale, lecz czasami warto zastanowić się nad bardziej zaskakującymi rozwiązaniami, pozwalającymi lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, dbając również o nasze ubrania. Takim rozwiązaniem mogą być wysuwane szyny z wieszakami.

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Trestrastos
Trestrastos

Vestidor con zona de costura.

Trestrastos

Jak widzicie, istnieje wiele sposobów na wysuwane szyny z wieszakami. Wybierzmy rozwiązanie, które najlepiej będzie pasowało do naszej szafy.

​8. Niczym w przymierzalni sklepowej

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Reroom

Są takie dni, że musimy przymierzyć kilka rzeczy zanim zdecydujemy się na konkretny look. W takim przypadku przyda nam się szyna tuż przy lustrze, na której powiesimy możliwe opcje i odwiesimy te, które do nas nie przemawiają.

Jeżeli dysponujemy odpowiednim miejscem, możemy pokusić się o stworzenie całej garderoby, a nie ograniczać się do jednej szafy! Zapoznajmy się więc z tematem i przeczytajmy porady zawarte w Katalogu Inspiracji: Garderoba – jak stworzyć świątynię dla naszych ubrań?

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu