Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Unique Landscapes

5 elementów stylowego ogrodu!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Piękny ogród to marzenie niejednej osoby. Nie jest jednak wcale prosto taki stworzyć! Bardzo łatwo zamiast stylowej przestrzeni umożliwiającej komfortowy wypoczynek zaprojektować miejsce pełne chaosu i niepotrzebnych przedmiotów. Na szczęście dzisiaj razem z naszymi profesjonalistami postaramy się podpowiedzieć Wam na jakie elementy warto zwrócić swoją uwagę tworząc swoją wymarzoną aranżację ogrodu. Zapraszamy do lektury!

1. Finezyjna zieleń

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Unique Landscapes
Unique Landscapes

Japanese Style Garden

Unique Landscapes

Pierwszy element, który stanowi swoistą podstawę zapierającego dech w piersiach ogrodu jest oczywiście zieleń! Zamiast decydować się na wybór standardowych gatunków roślin, warto pokusić się o zainwestowanie w te mniej oczywiste. Ich kolory i kształt potrafią sprawić, że każdy ogród zyska magicznej aury. Pamiętajcie tylko o ich odpowiedniej pielęgnacji!

2. Podświetlenie

Projekty,   zaprojektowane przez Coupdeville
Coupdeville

Dukes Avenue

Coupdeville

W każdym ogrodzie powinno obowiązkowo znaleźć się się specjalne oświetlenie, które pozwoli Wam również po zmroku cieszyć się z przebywania w tej strefie. Oprócz odpornych na różnorodne warunki atmosferyczne lamp, możecie również pokusić się o zakup ozdobnych lampionów. Z pewnością dodadzą one nastrojowego klimatu całej przestrzeni.

3. Meble ogrodowe

Kolejnym element bez którego nie sposób wyobrazić sobie przestrzeni każdego ogrodu to są oczywiście wygodne meble ogrodowe. Obecnie na rynku można dostać wiele różnych modeli, które zachwycają swoimi niestandardowym kształtem, czy też kolorami. Wybierając konkretny stół, czy też krzesła koniecznie weźcie pod uwagę ich wytrzymałość.

4. Skalniak

Lubicie urocze kompozycje? W takim razie koniecznie zastanówcie się nad zaprojektowaniem nawet niewielkiego skalniaka. Ten element potrafi sprawić, że cały ogród zyska gustownego szyku. Wystarczy spojrzeć na projekt naszych architektów. Taka przestrzeń pozwala całkowicie się odprężyć i szybko zregenerować swoje siły.

5. Donice

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez A3PAESAGGIO
A3PAESAGGIO

Vegetable garden

A3PAESAGGIO

Zielone roślinki możecie również wprowadzić do swojego ogrodu w stylowych donicach. Nasi profesjonaliści zdecydowali się postawić na klasyczne, geometryczne formy. Ich odcień idealnie koresponduje z kolorem drewnianej podłogi. Zainspirujcie się tym rozwiązaniem, a na pewno nie będziecie mogli cieszyć się posiadaniem eleganckiego ogrodu,

Szukacie innych inspirujących aranżacji? Sprawdźcie koniecznie:

9 domów, w których poczujecie się niczym na wakacjach!

Co Waszym zdaniem powinno koniecznie znaleźć się w każdym ogrodzie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu