Projekty,  Domy zaprojektowane przez Parrado Arquitectura

Jaki dom pasuje do Twojego znaku zodiaku?

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Minimalistyczny styl bauhausu, czy romantyczny domek? Dom na wsi, czy designerska willa w mieście? Według astrologów nasze znaki zodiaku dużo mówią o tym, jaki jest nasz idealny model domu. Jesteśmy ciekawi, czy nasze propozycje domów, stworzonych przez naszych architektów, będą odpowiadać Waszym charakterom oraz estetyce?

Byk

Osoby, które urodziły się pod znakiem byka, uważane są za prawdziwych koneserów, którzy lubią otaczać się pięknymi rzeczami, dbać o innych oraz czerpać siłę z natury. Idealnym domem dla nich będzie willa na wsi, na tyle duża, by pomieścić wszystkich odwiedzających ich gości, ale też na tyle estetyczna, by w pełni zaspokoić gusta mieszkańców. 

Baran

Mówi się, że barany cechują się silną wolą, spontanicznością i namiętnością. Są to typy działaczy, pełne energii i zapału. Dom barana powinien w pełni odzwierciedlać ich charakter, dlatego niezbędne są przestronne wnętrza, jak i spory ogród. Stylistka domu powinna być prosta i wyrazista, ale jednocześnie bez dużej ilości ozdobnych detali. 

Strzelec

Osoby spod znaku strzelca często kojarzy się z przygodami oraz dużym pragnieniem niezależności. Strzelcy są zawsze w ruchu, a od życia oczekują ciągle nowych doświadczeń i przygód. Idealny dom dla tego znaku zodiaku? Najlepiej na kółkach bądź w formie łodzi!

Bliźnięta

Projekty,  Domy zaprojektowane przez McClean Design
McClean Design

Blue Jay Way

McClean Design

Bliźnięta są niezwykle otwartymi ludźmi, czekającymi na nowe, zaskakujące pomysły. Komunikatywność, innowacyjność i ciekawość świata to cechy, które świetnie je opisują. Idealny dom dla bliźniąt powinien być otwarty, z dużymi oknami z zapierającym dech krajobrazem i niezbyt daleko od miasta.

Skorpion

Skorpiony charakteryzują się dużą indywidualnością, silną wolą i jasno określonymi celami, jakie przed sobą stawiają. Dom dla osób spod znaku skorpiona powinien roztaczać tajemniczą i mistyczną aurę, a także odgradzać się od ciekawskiego wzroku przechodniów i sąsiadów, gdyż skorpiony cenią sobie swoją prywatność. 

Rak

Wrażliwi i emocjonalni, ale też stanowczy i namiętni – te przymiotniki świetnie opisują wiele osób spod znaku raka. Idealny dom będzie wygodny i przytulny, gdzie zodiakalne raki będą mogły prawdziwie się zrelaksować. Świetnym rozwiązaniem dla osób spod tego znaku będą domy urządzone w tradycyjnym stylu, ale z nowoczesnymi elementami wystroju.

Lew

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

Zodiakalne lwy charakteryzuje duma i pewność siebie, a także dominacja nad innymi. Z tego powodu idealny dom dla lwów będzie przyciągał uwagę i cechował się nietuzinkowym wyglądem. 

Panna

Projekty,  Domy zaprojektowane przez VISMARACORSI ARQUITECTOS
VISMARACORSI ARQUITECTOS

PERSPECTIVA DE FACHADA SUR

VISMARACORSI ARQUITECTOS

Zdyscyplinowanie, dobra organizacja i zmysł analityczny to najistotniejsze cechy panny, która potrafi znaleźć wyjście z nawet najgorszej sytuacji. Dom dla osób spod znaku panny powinien łączyć w sobie jasność, piękno i funkcjonalność – w tym przypadku świetnym odzwierciedleniem idealnego domu będzie estetyka bauhausu. 

Waga

Zodiakalne wagi uważane są za osoby twórcze i otwarte, ale też urocze i dyplomatyczne. Dom dla osób spod tego znaku zodiaku powinien być idealnie wyważony, gdzie moda i tradycja, a także przejrzystość i bezpieczeństwo będą się fantastycznie uzupełniać.

Koziorożec

Osoby spod znaku koziorożca są zdeterminowane, ambitne, wytrwałe i zdecydowane, czego oczekują od życia. Idealnym domem dla koziorożców będzie trwała, bezpieczna i pełna praktycznych rozwiązań willa, w której mogą znaleźć się elementy tradycyjne, ale na pewno nie staromodne i o wątpliwej jakości.

Wodnik

Wodniki potrzebują nieograniczonej niczym wolności, przy jednoczesnym umiłowaniu do rzeczy nietuzinkowych i wyjątkowych. Idealny dom dla osób spod tego znaku zodiaku w żaden sposób nie może ich ograniczać, dlatego niezbędne są w nim duże okna, otwarte przestrzenie, a także pokaźny ogród, bądź taras na dachu.

Ryby

Ryby cechują się ogromną wrażliwością, empatią i chęcią niesienia pomocy innym, przy jednoczesnym wyróżnianiu się tolerancją i uczynnością. Dom osób urodzonych pod tym znakiem powinien znajdować się z dala od miejskiego zgiełku, gdzie ryby będą mogły czuć się zrelaksowane i bezpieczne. 

Jesteście zainteresowani innymi projektami domów dopasowanymi idealnie do Was? Zobaczcie tutaj:

9 pięknych domów jednorodzinnych, które będą dla Ciebie inspiracją!

Czy zamieszkalibyście w domu, jaki dla Was wytypowaliśmy?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu