Kuchnia ogrodowa: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez Kuchnia w Ogrodzie

Czy każdy grill wygląda tak samo? 8 najciekawszych przykładów

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Majówka teoretycznie dobiegła już końca, chociaż niektórzy szczęśliwcy przedłużają ją sobie jeszcze o kilka dni. Jeśli spędziliście te dni bawiąc się z przyjaciółmi lub rodziną, to może być tak, że do domu wrócicie z lekkim poczuciem zazdrości o ich wspaniałego… grilla! Bez obaw, sezon dopiero się rozpoczyna i jeszcze będziecie mieli niejedną okazję, aby zaprezentować Wasze kulinarne zdolności na świeżym powietrzu. 

Tylko jakiego grilla wybrać, żeby nie przypominał tego u sąsiada? Wbrew pozorom, nie wszystkie grille wyglądają tak samo! Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was aż 8 zupełnie różnych propozycji.

1. Futurystyczny piec z grillem

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Heritage Morso
Heritage Morso

Morsø Forno Deluxe Plus Package

Heritage Morso

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Heritage Morso
Heritage Morso

Morsø Forno Deluxe Plus Package

Heritage Morso

Co za kształt! Wygląda niczym wyjęty z kreskówki o rodzinie Jetsonów. Obły kształt wykonany z metalu chroni palenisko pieca, do którego można włożyć ruszt żeliwny. Wysokie temperatury gwarantowane, powiewy wiatru w niczym nam w tym sezonie nie przeszkodzą.

2. Grill lub palenisko

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez La Hacienda
La Hacienda

Vancouver with grill

La Hacienda

Estetyka to ważny czynnik wpływający na wybór odpowiedniego grilla – jeśli myślimy o nim na stałe w naszym ogródku… a przynajmniej na cały okres trwania sezonu. Dlatego ciekawe są te rozwiązania, które pozwalają na połączenie funkcji grilla z klimatycznym paleniskiem. Jeśli tylko zdejmiemy ruszt, możemy cieszyć się hipnotyzującym płomieniem.

3. Na piknik

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Livarea
Livarea

Tragbarer Design Grill Mon Oncle von RS Barcelona

Livarea

Inaczej mają się sprawy, kiedy poszukujemy lekkiego grilla, który łatwo będzie przenieść w odległe miejsca na łonie natury. Metalowe składaki często są niezwykle nieporęczne, do tego trudno je doczyścić tak, by w drodze powrotnej nie zabrudziły nam samochodu. Na szczęście coraz więcej producentów proponuje grille elektryczne. Czyste, lekkie i pięknie zaprojektowane.

4. Komu w drogę, temu czas!

Oto wersja piknikowa dla zmotoryzowanych! Grill w przyczepce na kółkach będzie doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią wakacje spędzać na rzadko uczęszczanych trasach, zatrzymując się na kempingach. Taki sprzęt robi wrażenie… Dodatkowa zaleta? Bez problemu można wyciągnąć go z garażu na podjazd i grillować u siebie. A jacy wdzięczni będą nasi przyjaciele, kiedy od czasu do czasu pożyczymy im grill na organizowane przez nich przyjęcia!

5. Romantyczna studzienka

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Lithic Fire
Lithic Fire

The Till

Lithic Fire

 Po tych wędrówkach czas powrócić do przydomowego ogródka. Jak zakamuflować grilla w romantycznym ogrodzie? Na przykład przebierając go za… kamienną studzienkę. Funkcjonalna dekoracja! Łatwo z niej ściągnąć ruszt i cieszyć się z prostego paleniska.

6. Metalowy grill inaczej

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez LOUNGE Design
LOUNGE Design

Île19 Nero BBQ

LOUNGE Design

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez LOUNGE Design
LOUNGE Design

Île19 Nero BBQ

LOUNGE Design

Kończymy polskim akcentem, wspaniałą kuchnią w ogrodzie od przedsiębiorstwa… Kuchnia w Ogrodzie.
Piękna konstrukcja z czerwonej cegły, kamienia, drewna, pokryta dachówką ceramiczną i otoczona zielenią naprawdę robi wrażenie. Udowadnia, że styl wiejski czy rustykalny wcale nie muszą wyglądać przaśnie. Grillowanie w takiej aurze musi być udane!

7. Wersja studencka

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Jara y Olmo S.L
Jara y Olmo S.L

Barbacoa original

Jara y Olmo S.L

Studenci często wykazują się pomysłowością. Z dziurami w kieszeniach łapią co mają pod ręką i znajdują temu nowe zastosowania. Często całkiem praktyczne! Jeśli nie chcemy przepłacać za nowy grill, spróbujmy poszukać alternatyw. Pustaki do grillowania szaszłyków? Dlaczego nie!

Ogranicza Was nie budżet lecz metraż? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: Który grill jest najlepszy na mała działkę?

8. Murowane marzenie

Grill murowany : styl , w kategorii Taras zaprojektowany przez Kuchnia w Ogrodzie
Kuchnia w Ogrodzie

Grill murowany

Kuchnia w Ogrodzie

Kończymy polskim akcentem, wspaniałą kuchnią w ogrodzie od przedsiębiorstwaKuchnia w Ogrodzie. Piękna konstrukcja z czerwonej cegły, kamienia, drewna, pokryta dachówką ceramiczną i otoczona zielenią naprawdę robi wrażenie. Udowadnia, że styl wiejski czy rustykalny wcale nie muszą wyglądać przaśnie. Grillowanie w takiej aurze musi być udane!

Który z tych grillów najchętniej widzielibyście u siebie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu