Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Liliana Zenaro Interiores

10 kuchni z oryginalnymi detalami, w których się zakochasz

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Ile razy pisaliśmy już na homify o kuchniach? Niezliczoną ilość! I nigdy nie przestaniemy, bo, jeżeli chodzi o gotowanie i jedzenie, my Polacy jesteśmy koneserami. Kuchnia w polskim domu to nie tylko miejsce do przygotowywania potraw- to serce ogniska domowego, miejsce, w którym spotykają się domownicy i pomieszczenie, w którym przyjmuje się gości.  Dlatego tak ważne jest, aby kuchnia, poza funkcjonalnością, odznaczała się także tym czymś wyjątkowym!

Oto dziesięć kuchni- oryginalnych, niepowtarzalnych, z charakterem- dla których można stracić głowę!

1. W kolorze

Projekty,  Aneks kuchenny zaprojektowane przez Adriana Scartaris design e interiores
Adriana Scartaris design e interiores

PROJETO IDENTIDADE BRASILEIRA – COZINHA

Adriana Scartaris design e interiores

Jaskrawo pomarańczowe akcenty w kuchni? Dlaczego nie! Pomieszczenie to ożywa, emanując energią. Jest wesołe i oryginalne. Świetny pomysł na to, jak ubarwić wystrój czarno-białej kuchni.

2. Wina w ścianie

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez CAFElab studio

W tej kuchni oryginalne są nie tylko ogniście czerwone meble- spójrzcie na ścianę obok regału na książki, bo to właśnie tam znajduje się jej najciekawszy elementem. Otwory w filarze to doskonałe miejsce na butelki z winem. Pomysł praktyczny, pozwalający zaoszczędzić przestrzeń, ale i oryginalny.

3. Mieszanka kolorów i materiałów

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Amodo
Amodo

Cucina

Amodo

Drewno i heksagonalne płytki; białe meble i turkusowe ściany; srebrne sprzęty AGD i czarne meble. W tej kuchni różne kolory i materiały składają się na zachwycającą całość.

4. Minimalistyczny aneks

Kuchnia nie zawsze musi zajmować całego pomieszczenia- w niewielkich mieszkaniach może być w formie aneksu. Minimalistyczny aneks zajmuje długość całej ściany, dzięki czemu gwarantuje wygodne i praktyczne miejsce do pracy.

5. Pomysłowe miejsca na przechowywanie

Macie małą kuchnię, w której brakuje praktycznych miejsc na przechowywanie? Zainspirujcie się tym projektem- na ścianie umieszczono metalową kratkę z haczykami, na których powiesić można patelnie, garnki i inne akcesoria kuchenne.

6. Stół na kółkach

Kolejne rozwiązanie idealne do małych kuchni. W tym przypadku kuchnia pełni także rolę jadalni, ale nie ma w niej miejsca na duży stół i kilka krzeseł. problem ten rozwiązano za pomocą stołu na kółkach, który można złożyć i odstawić w kąt, gdy jest zbędny.

7. Za szklaną ścianą

Jak pomysłowo oddzielić kuchnię od pozostałych obszarów małego mieszkania? Pomysłowym i jakże stylowym rozwiązaniem jest szklana ściana- w tym przypadku obramowana na czarno.

8. Mozaika ozdobą ścian

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Equipe Ceramicas
Equipe Ceramicas

Hexatile Decor Patchwork Lisboa 17,6x20,1

Equipe Ceramicas

Ta oryginalna aranżacja stanowi inspirujący przykład dekoracji kuchni. Heksagonalne kafelki w abstrakcyjny sposób pokrywają ścianę, stając się największa ozdobą tego pomieszczenia.

9. Ściana z kamienia

Jak nadać nowoczesnej kuchni przytulny, rustykalny charakter? Pokrywając jedną z jej ścian naturalnym kamieniem!

10. Piec jak z dawnych lat

Jeżeli kuchnia jest duża i pozwala nam na to budżet, warto zainwestować w tradycyjny piec, w którym wypieka się jak za dawnych lat. Oczywiście w nowoczesnej, funkcjonalnej odsłonie.

Który projekt najbardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu