Futurystyczny dom z zaskakującym wnętrzem!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Futurystyczny dom z zaskakującym wnętrzem!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
od nano Architects Nowoczesny
Loading admin actions …

Lubicie nieszablonowe projekty? Doskonale trafiliście! Specjalnie dla tych z Was, którzy są miłośnikami oryginalnych domów, przygotowaliśmy propozycję od naszych architektów. Stworzyli oni niezwykły obiekt, który już z daleka rzuca się w oczy! Jest to prawdziwa perełka pośród innych, znajdujących się w okolicy domów. Specjaliści słyną z kreatywnego podejścia do projektowania, co zdecydowanie udowadnia ten intrygujący budynek. Warto podkreślić, że jest to niezwykle futurystyczny obiekt. Ten wyjątkowy kształt stanowi jego niezaprzeczalny atut. Fachowcy doskonale opanowali sztukę projektowania designerskich i funkcjonalnych domów, dzięki czemu życie w tym budynku to prawdziwa przyjemność. Być może tak właśnie będzie wyglądać większość domów przyszłości…  

Sami sprawdźcie, jak genialnie wygląda ten nietypowy dom z drewnem w roli głównej!

Pierwsze wrażenie

Patrząc na ten dom można naprawdę się zachwycić! Jego konstrukcja zdecydowanie odbiega od standardowych projektów. Nasi eksperci wykazali się ogromną kreatywnością projektując tak niesamowitą bryłę. Kształt domu nawiązuje do kosmicznych statków, widzianych jedynie w filmach science fiction. Architekci pozwolili sobie puścić wodzę fantazji, dzięki czemu nie da się obok tego budynku przejść obojętnie. Biała elewacja to doskonały wybór, który nadaje zewnętrznej części domu niesamowitego tonu. To dopiero początek naszego zwiedzania, a my już nie możemy wyjść z zachwytu!

Widok z boku

Z boku cały obiekt prezentuje się równie ciekawie. Na tym zdjęciu dokładnie widać, że nasi specjaliści postanowili być oszczędni w umieszczaniu różnego rodzaju przeszkleń. Wszystko to po to, by podkreślić nietypowy design tego domu oraz owiać go nutką tajemniczości. Co więcej takie rozwiązanie stoi na straży prywatności właścicieli obiektu, którą lubią naruszać wścibscy sąsiedzi.

Od tej strony dokładnie widać miejsce, gdzie znajduje się wejście do tego niesamowitego obiektu. Nasi specjaliści zadbali o to, by i ono posiadało intrygujący kształt. Ten dom to prawdziwe zjawisko nie z tej ziemi!

Niesamowity design

Design tego domu jest naprawdę najwyższych lotów. Każdy element został dokładnie przemyślany przez naszych architektów, dzięki czemu kompozycja tego budynku jest bardzo spójna. 

Z tej strony budynku umieszczono nieco więcej przeszkleń, niż z drugiej, którą mieliśmy możliwość zobaczyć na wcześniejszym zdjęciu. Niewielkie okienka zdecydowanie należą obecnie do rzadkości, jednak w tym projekcie prezentują się naprawdę fenomenalnie!

Przytulne wnętrze

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego niesamowitego domu. W tej przestrzeni dominującym materiałem jest drewno. To właśnie ono sprawia, że ten piękny salon emanuje pozytywną energią prosto z natury. W tej strefie oczywiście znalazło się miejsce dla dużej, wygodnej, szarej sofy oraz pomysłowego stolika kawowego. Zwróćcie uwagę na wspaniałą grę drewnianych odcieni. Zarówno podłoga, stolik, czy też elementy znajdujące się na suficie są w odmiennych tonach. Ten trik sprawia, że całe wnętrze nabiera intrygującego wymiaru. Decydując się na drewno w domu warto zastanowić się nad wprowadzeniem różnych rodzajów tego materiału. To rozwiązanie gwarantuje, że cała przestrzeń nie będzie jednorodna i nudna.

Kącik do pracy

Nasi architekci zdecydowali się stworzyć we wnętrzu tego niezwykłego domu specjalny kącik do pracy, gdzie domownicy mogą w spokoju usiąść przed komputerem i sprawdzić wszystkie nowe maile oraz odpowiedzieć na nie, czy też wypełnić ważne dokumenty. Nasi eksperci specjalnie zaaranżowali ten kącik tuż przy oknie, dzięki czemu w dzień domownicy nie muszą wytężać wzroku podczas pracy. Decydując się na stworzenie takiego miejsca warto pamiętać o tym, że odpowiednie oświetlenie jest tutaj kluczowe.

Stylowa łazienka

Tak wygląda łazienka tego oryginalnego domu. Jest to bardzo funkcjonalna przestrzeń, która zapewnia mieszkańcom odpowiedni komfort podczas porannej i wieczornej toalety. Nasi specjaliści wybrali do tej strefy prostą umywalkę nad którą umieścili zgrabną szafkę z lustrzanym frontem. To doskonały element, który sprawia wrażenie, że to miejsce wydaje się być wizualnie większe, a zarazem umożliwia przechowywanie wszystkich, niezbędnych akcesoriów.

Widok nocą…

To już ostatnie zdjęcie tego futurystycznego obiektu. Teraz możecie zobaczyć, jak prezentuje on się nocą. Odpowiednie oświetlenie zainstalowane na zewnątrz budynku sprawia, że nawet po zmroku nie da się go przeoczyć. Chyba większość z Was się zgodzi, że nasi eksperci spisali się na medal. Tym projektem udowodnili, że mają głowy pełne pomysłów, które uwzględniają nie tylko ciekawy design, ale również funkcjonalność. Mamy nadzieję, że dzisiejsza wycieczka będzie dla Was prawdziwą inspiracją do stworzenia własnego domu jak ze snów!

Szukacie innych przykładów oryginalnych domów? Sprawdźcie koniecznie:

homify 360°: dom Tetris z Bukowna

Co myślicie o tym oryginalnym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu