Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Atelier09

Uroczy dom z pięknym ogrodem

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Marzy Wam się przytulny, wygodny dom jednorodzinny, który łączy w sobie te cechy z nowoczesnym i funkcjonalnym designem? Dom, który, dzięki swojej ponadczasowej, prostej bryle i eleganckiej fasadzie, wybudować można na każdym osiedlu? Taki, który otoczony jest malowniczym ogrodem? Nie szukajcie dalej- projekt od Atelier09 to strzał w dziesiątkę! Przekonajcie się sami.

Z zewnątrz

Bryła domu jest prosta, o dwuspadowym dachu i jej główny segment przypomina swoim kształtem stodołę- jest to niezwykle modne połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnym wykonaniem. Po prawej stronie znajduje się niewielka dobudówka. Śnieżnobiała fasada wyróżnia się na tle otaczającej dom zieleni. Okna i drzwi są nowoczesne, stylowe. Od strony ulicy nie ma ich za dużo, domownikom zapewniono maksymalny poziom prywatności.

Ogród

Na tyłach domu znajduje się zachwycający ogród. Mnóstwo jest w nim zieleni, która tworzy prawdziwy mur, oddzielając działkę od parceli sąsiadów. Architekci krajobrazu stworzyli tutaj prawdziwą oazę, kreując na jednej przestrzeni obszary o różnych funkcjach. Znajdziemy tutaj wygodny stół otoczony stylowymi klasykami- krzesłami Eames- i osłonięty przed słońcem dużym parasolem; źródło wody, dzięki któremu ogród ożywa; oraz zadbane, różnorodne rośliny, stanowiące jego największą dekorację.

Otwarta strefa dzienna

Wnętrze domu zaaranżowano w sposób nowoczesny, elegancki i stylowy. Postawiono na niezawodną kombinację bieli i czerni. Przez liczne okna do środka wpada mnóstwo naturalnego światło, które odbija się od białych ścian i sprawia, że strefa dzienna jest jasna i przestronna. Na wyposażenie składają się elementy o klasycznie eleganckim designie- jak komplet w jadalni- oraz te w bardziej nowoczesnej odsłonie- jak te kuchenne.

Kuchnia

Przyjrzyjmy się z bliska kuchni. Jej niewielką powierzchnię wykorzystano w optymalny sposób- znaleziono nawet miejsce na pokaźnych rozmiarów wyspę kuchenną. Wszystko to za sprawą praktycznej zabudowy, która, wysoka i pojemna, zajmuje szerokość jednej ze ścian. Ciekawym rozwiązaniem, dzięki któremu także udało się zaoszczędzić nieco miejsca, jest wieszak pod oknem. W aranżacji tej zachwyca także neutralna kolorystyka oraz dobór materiałów.

Łazienka

Równie prosto, ale efektownie urządzono łazienkę. Znajduje się ona na poddaszu- skośny sufit nie stanowił jednak przeszkody na drodze do stylowego wnętrza. Biel, kolor szary oraz brąz drewna także i tutaj spotykają się, dzięki czemu zachowano spójność i harmonię z pozostałymi pomieszczeniami domu. Wnętrze ożywia ciekawa roślina doniczkowa- jedyna dekoracja, ale za to jaka efektowna!

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu