Projekty,  Ogród zaprojektowane przez СпецПаркДизайн_

11 pomysłów na to, co możecie zbudować własnymi rękami

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Na horyzoncie projektów ’zrób to sam’ jest nieskończona liczba możliwości. Dziś pokażemy Wam jedenaście z nich, za które z łatwością możecie zabrać się samodzielnie, bez pomocy specjalistów. Są to jedynie inspiracje, a nie profesjonalne tutoriale. Jeżeli jednak szukacie zajmującego projektu na jeden (lub więcej) wiosennych weekendów, obejrzyjcie przygotowane przez nas zestawienie.

1. Garaż jedno-lub dwustanowiskowy

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Regency Timber Buildings LTD
Regency Timber Buildings LTD

6m x 6m Wooden double garage

Regency Timber Buildings LTD

Garaż dwustanowiskowy to świetna opcja nie tylko dla tych, którzy mają dwa auta- dobrze sprawdzi się także tam, gdzie potrzebny jest warsztat lub dodatkowe miejsca na przechowywanie.

2. Drewniana rama basenu

Basen podłużny: styl , w kategorii Ogród zaprojektowany przez Abatec Sp. zo.o.
Abatec Sp. zo.o.

Basen podłużny

Abatec Sp. zo.o.

Drewniana zabudowa basenu to kolejna element ogrodu, który można wykonać samemu. Kształt i rozmiar zależą od indywidulanych umiejętności i budżetu. Projekt obudowy połączyć można z budową tarasu.

3. Altanka

Altanka to praktyczny, a zarazem dekoracyjny element małej architektury ogrodowej. Zbudować można tę, która zapewnia jedynie ozdobę, ale także taką, służącą jako miejsce na stół i ławki do siedzenia.

4. Domek do zabaw dla dzieci

Domek do zabaw dla dzieci to projekt wymagający dokładnej, skupionej na detalach pracy i nieco artystycznej wyobraźni. Jest to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu na wspólnej pracy z dziećmi.

5. Ogrodzenie

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Станислав Старых
Станислав Старых

Фасад дома в стиле русского модерна

Станислав Старых

Ogrodzenie z cegieł i drewna to ponadczasowy klasy, zwłaszcza, gdy pomalowany na biało. Efekt końcowy wart jest jednak wysiłku.

6. Szklarnia

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez СпецПаркДизайн_
СпецПаркДизайн_

Собираем теплицу

СпецПаркДизайн_

Budowa szklarni to projekt o wiele bardziej skomplikowany i złożony, wymagający nieco specjalistycznej wiedzy. Nie jest to jednak misja niemożliwa- w Internecie znaleźć można wskazówki i całe tutoriale poświęcone samodzielnej budowie szklarni.

7. Wakacyjny domek

Dla tych, którzy szukają projektu dłuższego niż ten weekendowy. Samodzielna budowa domku letniskowego przynosi z pewnością mnóstwo satysfakcji.

8. Weranda

Zadaszona weranda przed domem to wspaniałe miejsce na spędzanie ciepłych, letnich wieczorów. Relatywna prostot wykonania, dostępność i niska cena materiałów budowalnych czynią z tego projektu idealne zajęcie na wiosenny weekend.

9. Ławka ogrodowa

Samodzielna budowa mebli ogrodowych z drewna to świetny projekt dla zapalonych majsterkowiczów. Model ze zdjęcia stanowi doskonałą inspirację- ławkę połączono z pergolą i miejscem na rośliny doniczkowe.

10. Basen

Projekty,  Domy zaprojektowane przez NAZZ Design Studio
NAZZ Design Studio

GLS Mamurbaba Taş Evler

NAZZ Design Studio

Kolejny projekt wielkiego formatu. Dlaczego nie? Latem wysiłek z pewnością się opłaci.

11. Skalniak

Jedna z najtańszych i najprostszych opcji na projekt zrób to sam- skalniak znajdzie miejsce w każdym ogrodzie i ozdobi niejeden taras. Wiosna to idealny czas, aby się za niego zabrać.

Inne projekty DIY znajdziecie tutaj.

Jakie są Wasze pomysły na projekty zrób to sam?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu