Projekty,  Domy zaprojektowane przez WoodMade

9 tanich domków drewnianych

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Marzycie o własnym domku letniskowym, do którego moglibyście przyjeżdżać co weekend? Jeżeli myślicie, że Wasze konto bankowe uniemożliwia Wam spełnienie tego marzenia, to spójrzcie na 9 powodów twierdzących inaczej! Znajdziecie tu kilka pomysłów na tani domek drewniany, który będziecie w stanie zbudować sami.

​1. Mały i prosty

Ten dom jest idealny dla młodej pary lub małej rodziny. Rustykalny design przenosi nas na prowincję, gdzie weekendowy odpoczynek pozwala zregenerować siły na nadchodzący tydzień.

​2. Spektakularny widok

Jeżeli za domem rozpościera się widok jak ten, musimy zbudować taras, z którego można cieszyć się otoczeniem. Jasny kolor drewna sprawia, że dom przypomina tradycyjne budownictwo filipińskie, czyli Bahay Kubo. Natura tworzy niesamowite tło dla pięknej konstrukcji domu.

​3. Przestronny i piękny

Ten dom jest idealny dla dużej rodziny lub też jako domek gościnny. Architektura krajobrazu wokół tego domu odgrywa ogromne znaczenie, gdyż drzewa rosnące wokół dają cień, tak bardzo pożądany w letnie popołudnia.

​4. Na wzgórzu

Jeżeli potrzebujecie wyciszyć się i uciec od hałasu i zgiełku miasta, taki dom byłby dla Was idealny! Jest wygodny, otoczony naturą i wyciszony.

​5. W otoczeniu lasów

Mały domek drewniany pośród lasu może być cudowną scenerią życia w bajkowej fantazji. Architekci zadbali jednak o powiew nowoczesności za sprawą wysokich okien.

​6. Jak w zamku

Wyszukany design tego domu sprawia, że z daleka wygląda on jak drewniany zamek. Takie wrażenie uzyskano również dzięki wykorzystaniu fantazyjnych okien.

​7. Domek nad jeziorem

Jak przyjemnie jest posiadać domek nad jeziorem? Zaledwie kilka kroków od ganku możemy cieszyć się spokojną i relaksującą wodą jeziora. Zwróciliście też uwagę na to, jak domek odbija się w tafli jeziora?

​8. Obraz doskonałości

Projekt i układ tego domu wygląda jak wyjęty z książki dla dzieci. Wysoki, spadzisty dach, małe okna i jasny miodowy kolor elewacji sprawiają, że jawi nam się istny dom z piernika.

​9. Równowaga w projekcie

Ten minimalistyczny dom ma imponująco zrównoważony wygląd. Dzięki temu, mamy wrażenie, że jest on większy niż w rzeczywistości.

Wciąż potrzebujecie więcej inspiracji związanych z drewnianymi domami? Zajrzyjcie do Katalogu: Drewniany dom, który pokochacie!

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu