Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom przyjazny naturze

press profile homify press profile homify
Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Nobuyoshi Hayashi
Loading admin actions …

Nagoya to silnie zurbanizowane miasto w Japonii, które znane jest przede wszystkim z licznych zakładów produkcyjnych czy transportowych. Jak każde japońskie miasto jest przepełniona wieżowcami i blokami z niewielkimi mieszkaniami. Z drugiej strony jest to również miasto muzeów, hazardu, czy wielu nowoczesnych rozrywek. Spacerując powoli po Nagoyi możemy odnaleźć też wiele ciekawej architektury. Po raz kolejny w naszym artykule pojawia się Nabuyoshi Hayashi – japoński architekt, który w swoich projektach łączy tradycyjną architekturę Kraju Kwitnącej Wiśni oraz tak ważne dla współczesnego odbiorcy wygody. 

Drewno jest materiałem wykorzystywanym w Japonii od zarania dziejów. Jego użycie jest więc dość oczywiste. Jednak ciekawym i wartym zauważenie jest, w jaki sposób drewno dopełnia również wnętrza tego pięknego domu. Jasne przestronne wykończenia, dużo zieleni i harmonia z naturą. Widać, że ta posiadłość należy do rodziny, która kocha swojego kota!

Czy znaleźliście swój czytelniczy raj?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu