Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Equipe Ceramicas

Stylowy przedpokój w 10 odsłonach

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nie ma nic przyjemniejszego pod koniec stresującego, męczącego dnia, niż powrót do domu. Już od przekroczeniu jego progu powinno ogarniać nas poczucie spokoju i komfortu, możliwe tylko we własnych czterech ścianach. Za to wrażenie w głównej mierze odpowiada przedpokój. Przestrzeń ta odpowiedzialna jest za efekt, jaki wnętrza domu wywołują na każdym, kto do niego wchodzi. Z tego powodu powinno się urządzać ją gustownie, z naciskiem na funkcjonalność i wygodę użytkowania. Sposób aranżacji powinien stanowić przedsmak tego, co znajduje się za kolejnymi drzwiami.

Jeżeli szukacie inspiracji na ładny przedpokój, obejrzyjcie nasze zestawienie dziesięciu projektów.

1. Elegancja i klasyka

Prosta, ale efektowna aranżacja, która opiera się na jasnych ścianach, białych drzwiach i ich framugach oraz drewnianej podłodze. Przedpokój wyposażono skromnie, w niewielką ilość elementów odznaczających się klasycznym designem. Wnętrze ożywia kolorowy dywan.

2. W bieli

Niewielki przedpokój zaaranżowany w bieli. Białe ściany, podłogi, mebli i drzwi sprawiają, że wnętrze optycznie wydaje się większe i jaśniejsze. Minimalistycznie wyposażony, przedpokój zachwyca elegancją i klasą. Monochromatyczną aranżację przełamuje liliowy dywanik i roślina doniczkowa w kącie.

3. Galeria sztuki

Ten przedpokój płynnie łączy się z korytarzem, którego przestrzeń wykorzystano do stworzenia domowej galerii sztuki. Poza białą szafa przy drzwiach, nie ma tu miejsca na inne funkcjonalne meble. Jest za to sporo miejsca na ścianach do wyeksponowania dekoracji.

4. Z dużym lustrem

Nowoczesny przedpokój z domieszką estetyki glamour. W tej aranżacji uwagę zwraca nie tylko kolorystyka (modne połączenie bieli i szarości), ale także zabudowana garderoba o lustrzanych drzwiach.

5. W kolorze

Jeżeli drzwi wejściowe domu czy mieszkania otwierają się bezpośrednio do salonu, warto w taki sposób zaaranżować przedpokój, aby płynnie wpisywał się w estetykę strefy dziennej. W tym przypadku turkusowy hol idealnie pasuje do awangardowego stylu, w jakim urządzono salon.

6. Nowoczesny styl country

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Equipe Ceramicas
Equipe Ceramicas

Caprice DECO Wave Colours 20x20

Equipe Ceramicas

Wspaniały przedpokój z duszą! Styl country w nowoczesnej odsłonie- drewniane meble, ciepłe tekstylia, przyjemna kolorystyka, a przede wszystkim wspaniałe kafelki na posadzce- uzupełniony uroczymi dekoracjami.

7. Z konsolą

Projekty,  Korytarz, hol i schody zaprojektowane przez AD2P

Konsola to mebel, który najlepiej sprawdza się właśnie w przedpokoju. Zazwyczaj wąska, elegancka, nie zajmuje dużo miejsca, a pięknie dekoruje wnętrze. W tym przypadku hol wyposażono w konsolę- antyk, pełna historii i osobowości.

8. Pomysłowo

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Chase Furniture
Chase Furniture

Innovative storage solutions.

Chase Furniture

Przedpokój łączy się z klatką schodową? Wykorzystaj obszar pod schodami na stworzenie pojemnej i praktycznej garderoby.

9. Niekonwencjonalnie

Przedpokój urządzony współcześnie i modnie- biel i różne odcienie szarości świetnie się ze sobą komponują, niewielkie, ale pojemne meble nadają wnętrzu funkcjonalności, a duże lustro pełni nie tylko rolę praktyczną, ale i dekoracyjną.

10. Elegancko

Minimalistyczna i prosta aranżacja, której nie można odmówić jednak elegancji. Efekt ten udało się osiągnąć za sprawą materiałów wykończeniowych- wypolerowanego kamienia naturalnego na posadzce, drewna oraz paneli ściennych.

Inne ciekawe aranżacje przedpokojów znajdziecie w katalogu inspiracji 10 kreatywnych pomysłów na przedpokój!

Która aranżacja najbardziej przypada Wam do gustu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu