Projekty,  Domy zaprojektowane przez 친친디 하우스 프로젝트

Uroczy domek za murkiem z… pustaków

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Każdy dom powinien mieć przynajmniej jeden charakterystyczny element, którzy wyróżni go na osiedlu czy pośród domów znajomych. Fasada w ciekawym kolorze, wyjątkowo piękny ogród, niespotykane wejście główne, ciekawe ogrodzenie. Budynek z dzisiejszego Katalogu Inspiracji zwrócił naszą uwagę ze względu na otaczający go murek. Wykonany z pustaków, przydaje on osobowości nowoczesnej bryle, przekonuje nas o jej wyjątkowości. 

Faktycznie, biały dom projektu koreańskich architektów ze studia 친친디 하우스 프로젝트 ma w sobie coś ciekawego. Prostota bryły oraz minimalizm wystroju wnętrz kryją za sobą niezwykle przemyślane rozwiązania: piękne i funkcjonalne. 

Przekonajcie się sami!

Prostota z charakterem

Budynek zachwyca prostotą, geometryczną harmonią. Białą elewację przecinają otwory okienne przeszklenia oraz pasy  paneli drewnianych. Ich ciemny brąz silnie kontrastuje z bielą, podobnie jak czarny dach o delikatnych spadach. Przed domem znajdziemy przestronny taras, który otacza nietypowe ogrodzenie: mur z pustaków. Ten betonowy akcent nadaje on całości projektu nieco chropowatości.

Jadalnia pełna światła

Pustaki sprawdzają się doskonale w charakterze nietypowych donic, co możemy dostrzec już ze środka domu. Kolorowe kwiaty przydają domkowi nieco frywolności. Teraz znajdujemy się w jadalni, w której dominuje drewno. Zachwyca podłużny stół z litych desek. Ciepły parkiet i białe ściany – to zestawienie znajdziemy w całym domu.

Elegancki salon

Jadalnia łączy się z salonem. Na czarnej kanapie można zrelaksować się przed nowoczesnym kominkiem. Został on zamknięty w meblościance niczym telewizor! Cóż, naszym zdaniem wylegiwanie się przed ogniem jest o wiele przyjemniejsze i bardziej wartościowe niż tracenie czasu na programy rozrywkowe…

Kwiaty z każdej strony

Niczym obrazy w ramach – tak powiedzieć można  o widoku z każdego okna w tym wspaniałym domu. Teoretycznie proste rozwiązanie, czyli zasadzenie nowych, kolorowych kwiatów bezpośrednio przed oknami, przyniosło spektakulatny efekt. Oprócz kwiatów widzimy także stromy skalniak. Co on tu robi? Choć nie jest to może oczywiste na pierwszy rzut oka, nasz dom znajduje się na spadku terenu.

Łazienka z wanną

Przechodzimy do łazienki. Tutaj także znajdziemy połączenie ciepłego brązu drewna z bielą, natomiast już nie w postaci parkietu lecz płytek ceramicznych ze specjalnym wzorem. Przez okno znów zaglądają do nas kwiaty, przynosząc kolor. 

Też marzy Wam się wanna, jednak wydaje się Wam, że Wasz mały metraż nigdy nie pozwoli na spełnienie tego marzenia? Jesteście w błędzie! A przekonacie się o tym, po lekturze tego Katalogu Inspiracji: Mała łazienka z wanną – 10 inspiracji.

Zaciszna sypialnia

Zaglądamy  do przestrzeni prywatnych. Sypialnia główna znajduje się na piętrze, jej wąskie, poziome okna możemy rozpoznać ze zdjęcia fasady. Najciekawsze jest jednak pod nimi. Ażurowe półki otwierają się bowiem na sufit w salonie. Dzięki temu powietrze i światło mogą swobodnie cyrkulować. Tylko lekko obawialibyśmy się cokolwiek tutaj położyć…

Co najbardziej Was tutaj zaskoczyło?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu