Projekty,  Domy zaprojektowane przez The Wee House Company

Kompaktowy i wygodny domek na wakacje

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeśli zawsze marzyłeś o malutkim domku na działce tuż obok lasu, to mamy dla Ciebie doskonałego kandydata. Architekci z biura THE WEE HOUSE COMPANY stworzyli konstrukcję, która mierzy zaledwie 24m2, jednak mieści wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki praktycznym rozwiązaniom i prefabrykatom, dom ten może błyskawicznie stać się Twoim miejscem na wakacje. Chodź z nami i przyjrzyj się bliżej!

Urocza fasada

Już pierwszy rzut oka nas rozczula. Uroczy, mały domek, który wygląda jak z bajki! Położony na niewielkiej polanie idealnie będzie komponował się z leśnym otoczeniem i zielenią natury.

Do środka możemy dostać się pomocą głównego wejścia lub drzwi bocznych. Potwierdza to zatem, że znajdziemy tutaj wiele rozwiązań elastycznych, które mają duże znaczenie w każdym domu. W cieplejsze dni boczne drzwi ułatwią wentylację oraz dostęp do ogrodu.

Otwarte przestrzenie

Małe domy wymagają odpowiedniego zintegrowania przestrzeni. W tym przypadku mamy do czynienia z połączonymi pomieszczeniami, które idealnie służą właścicielom. Przytulny salon połączony z kuchnią pozwoli odprężyć się podczas chłodnych wieczorów. Jasne kolory sprawiają, że niewielka przestrzeń wydaje się większa i nabiera romantycznego charakteru.

Kuchnia

Kuchnia jest niewielka, jednak znajdziemy tutaj wszystko, co potrzebne. Białe drewno nawiązuje do stylu country, choć nie możemy nie zauważyć tutaj nowoczesnych wpływów. Z kuchni wyjdziemy bezpośrednio do ogrodu. Takie rozwiązanie pozwoli nam zorganizować piknik na świeżym powietrzu.

Z drugiej perspektywy

Sprawdźmy teraz widok z drugiej strony. Szafki ustawione są po bokach, co umożliwia swobodne przemieszczanie się i przestrzeń nie wydaje się tak ciasna. W tle możemy zauważyć pozostałą część domu, do której właśnie się przeniesiemy.

Sypialnia

Nawet sypialnia bez drzwi może być intymna. Wgłębienie zostało zaaranżowane w doskonały sposób, więc naprawdę możemy się tutaj odprężyć. Zabudowane łóżko, które znajduje się na otwartej przestrzeni sprawia wrażenie oddzielnego pomieszczenia. To doskonałe rozwiązanie dla niewielkich domków letniskowych.

Łazienka

Zastanawiałeś się jak wygląda codzienna toaleta w takim miejscu? Oto nasza odpowiedź! W łazience znajdziemy wszystko co potrzeba, możemy pozwolić sobie nawet na odprężający prysznic. Okno pozwoli na łatwą wentylację oraz oświetlenie pomieszczenia.

Sprawdź również mobilne pomysły na Wakacyjne domki na kółkach!

Chciałbyś spędzić wakacje w takim domku?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu