Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Bruna Rodrigues Designer de Interiores

10 szafek kuchennych, które musisz pokazać swojemu projektantowi

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dobry projektant kuchni zadba o to, aby szafki i meble kuchenne dopasowane były do wielkości pomieszczenia, indywidualnych wymagań i ulubionego stylu. Dobierając je, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich funkcjonalność, pojemność i wielkość, a dopiero później na design i wygląd. Obejrzyjcie dziesięć modeli, które my w redakcji uznaliśmy za najciekawsze z różnych względów- mamy nadzieję, że znajdziecie w tym zestawieniu pomysł, którym podzielicie się ze swoim projektantem kuchni.

1. Na wymiar

Meble robione na wymiar to najlepsza gwarancja tego, że przestrzeń kuchni zostanie optymalnie wykorzystana. Pozwalają także na indywidualny design, w zgodzie z własnym gustem i smakiem. Tak zaprojektowane szafki umożliwiają zaoszczędzenie przestrzeni i wyposażenie jej we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria- co nie byłoby możliwe przy tradycyjnych meblach.

2. Regały

Regał to mebel, który świetnie sprawdzi się na granicy kuchni i salonu. Model na całą wysokość ściany pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, jest to opcja stylowa i elegancka. Niekonwencjonalny design regału, o półkach o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach, doda wnętrzom estetyki.

3. Z obramowaniem

Półki z obramowaniem to przede wszystkim wysoka estetyka i oryginalny design. Są ciekawym dodatkiem do każdej nowoczesnej kuchni. W przypadku tej ze zdjęcia idealnie wpisują się w aranżację zdominowana przez czerń i geometryczne wzory.

4. Podwieszane

Design szafek kuchennych nie zna granic- tę półkę podwieszono pod inną, tworząc wrażenie, że dryfuje ona w powietrzu. Ważną rolę w tym projekcie odgrywa klimatyczne oświetlenie.

5. Asymetryczne

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez MARIANGEL COGHLAN

Asymetryczne półki nadają kuchni dynamiki i pozwalają w indywidualny sposób zagospodarować przestrzeń. Ważne jest, aby w asymetrii zachować umiar i balans.

6. Z różnych materiałów

Półki i szafki są zazwyczaj wykonane z drewna. Nie oznacza to jednak, że nie wolno eksperymentować z materiałami. W tym przypadku półki wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki czemu świetnie uzupełniają aranżację w stylu industrialnym.

7. O prostym designie

Proste, równej długości półki z drewna to świetna opcja o ponadczasowym charakterze. Jest to świetny pomysł do małych pomieszczeń, w których nie ma miejsca na wyszukany design i niekonwencjonalne kształty.

8. Przy wyspie

Wyspa kuchenna to doskonała lokalizacja na dodatkowe półki. W ten sposób zyskać można dodatkową, jakże cenną przestrzeń na przechowywanie. W tym przypadku półki otaczające wyspę stanowią także element dekoracyjny.

9. Opcja wielofunkcyjna

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Sobrado + Ugalde Arquitectos
Sobrado + Ugalde Arquitectos

Tamarindos – Sobrado + Ugalde Arquitectos

Sobrado + Ugalde Arquitectos

Pólki i szafki wielofunkcyjne to najlepszy sposób na to, aby zaoszczędzić przestrzeń i do maksimum wykorzystać jej potencjał. Aby nadać kuchni jeszcze bardziej oryginalny charakter, zamontuj fronty tylko przy niektórych szafkach, inne pozostawiając otwarte.

10. O oryginalnym kształcie

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Johnny Grey
Johnny Grey

Edenbridge

Johnny Grey

Na koniec prezentujemy oryginalne, okrągłe szafki o jeszcze bardziej niekonwencjonalnych frontach. Obok tak zaprojektowanej kuchni nie można przejść obojętnie!

Jakie są Wasze wymarzone meble kuchenne?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu