Projekty, klasyczne Domy zaprojektowane przez Apriori Albero

3 domy, które doskonale wykorzystują przestrzeń

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Czy jest coś lepszego od całkowitego wykorzystania powierzchni w Twoim domu? Dzisiaj przedstawimy Ci trzy przykłady, które idealnie pokazują, jak dobrze można zaaranżować każdy centymetr kwadratowy.

Będziesz zaskoczony, jak praktyczna może stać się przestrzeń, jeśli odpowiednio ją wykorzystamy. Odwiedź domy architektów z biura APRIORI ALBERO i przekonaj się jakie to proste.

1.

Czasami może się wydawać, że przekraczamy próg niewielkiego domu, a okazuje się, że wewnątrz jest całkiem sporo przestrzeni. W tym domu mamy do czynienia z ogromną liczbą okien, które wspaniale oświetlają pomieszczenia, co pozwala na optyczne powiększenie pokoi.

Na korzyść domu działa również taras, który może być powiększeniem powierzchni, jeśli skorzystamy z szerokich, przesuwnych drzwi.

W środku znajdziemy dwie łazienki, kuchnię, salon, jadalnię oraz aż trzy sypialnie. Doskonałe rozplanowanie pomieszczeń pozwoli rodzinie cieszyć się wspólnymi chwilami, a także zagwarantuje prywatność, kiedy będziemy chcieli odpocząć.

2.

Dom dla całej rodziny wcale nie musi być duży. Tutaj widzimy piękną, skromna konstrukcję, która zachwyca drewnianą elewacją i niewielkim, pięknym balkonem. Drewno to wspaniały materiał budowlany, który zaskakuje swoją uniwersalnością i łatwością w utrzymaniu.

W tym domu znajdziemy dwie sypialnie oraz mini garderobę z dwiema szafami.  To rozwiązanie z pewnością pozwoli zaoszczędzić miejsce oraz ułatwi utrzymywanie porządku.

Dwa tarasy pozwolą cieszyć się relaksem na zewnątrz, a otwarty plan pomieszczeń sprawi, że rodzina będzie mogła spędzać wspólne chwile.

Zobacz podpowiedzi naszych architektów w katalogu Garderoba na 20 sposobów!

3.

Ten dom zaskoczył nam najbardziej! Drewniana fasada, ogromne okna oraz szklane wykończenia idealnie komponują się z zieloną okolicą.

Ten dom odnajdzie się w każdym klimacie. Nie musimy obawiać się śniegu zalegającego na dachu oraz nadmiaru gorących promieni słońca.

Skośny dach wymaga odpowiedniego wykorzystania przestrzeni. Na dole znajdziemy otwarta kuchnię połączoną z salonem i jadalnią, zaś piętro kryje w sobie sypialnie domowników. Pomimo niewielkiej konstrukcji,  środku znajdziemy naprawdę dużo miejsca.

A Ty? Jak radzisz sobie z przestrzenią w swoim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu