Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

13 rzeczy, które powinny zniknąć z Twojej kuchni

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  zaprojektowane przez MAKE International
Loading admin actions …

Sterty niepotrzebnych gadżetów, puste butelki, stare opakowania… czy właśnie te rzeczy „zdobią” Twoją kuchnię? Jeśli tak jest, to doskonale trafiłeś! Nasi eksperci pomogą Ci rozwiązać wszystkie problemy i pozbyć się przerażających koszmarów kuchennych zakamarków. Funkcjonalna kuchnia to podstawa, dlatego sprawdź porady naszych projektantów. Zobacz jakich trzynastu rzeczy powinieneś się pozbyć, aby uporządkować swój dom. Zapraszamy!

1. Zapomniane książki kucharskie

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez Hitchings & Thomas Ltd
Hitchings & Thomas Ltd

Blue & Cream Gloss Kitchen, Aberdare, South Wales

Hitchings & Thomas Ltd

Książki kucharskie to nieodłączny towarzysz każdego miłośnika gotowania. Jeżeli służą Ci one jedynie do gromadzenia kurzu, pozbądź się ich raz na zawsze. W ten sposób zwolnisz miejsce dla tego, co naprawdę ma dla Ciebie znaczenie.

2. Każdy z innej parafii

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez MAKE International
MAKE International

Jane Foster Range

MAKE International

Kubki mają duże znaczenie. Często są to pamiątki z podróży, czy też prezenty od kolegów z pracy. Jednak nadmiar różnorodnych kubków to marnotrawstwo przestrzeni. Jeśli masz szklanki, których już od dawna nie używasz oddaj je swoim przyjaciołom, albo po prostu ukryj w piwnicy.

3. Plastikowe torby

Projekty, Gospodarstwo domowe zaprojektowane przez Aequorea
Aequorea

Aequorea Bags Small – Apples&Beige

Aequorea

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest dbanie o środowisko. Pozbądź się zatem nawyku pakowania zakupów w plastikowe torebki. Zafunduj sobie piękną, kolorową siatkę, którą zawsze będziesz zapierać ze sobą.

4. Stare ścierki

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez ferm LIVING
ferm LIVING

ferm LIVING Image Photos

ferm LIVING

Masz całą kolekcję ścierek, a większość z nich pokryta jest plamami, których nie można usunąć? Wyrzuć te najbardziej wysłużone, a odzyskasz zaskakująco wiele przestrzeni w swojej kuchni.

5. Pojemniki, słoiki…

Robisz przetwory na zimę? Jeśli nie, to masz absolutny zakaz magazynowania pustych słoikach po dżemie, czy miodzie. Czy naprawdę potrzebujesz tych bezużytecznych pojemników, które zagracają cenną przestrzeń? Jeśli odpowiedź brzmi „nie” rozstań się z nimi jak najszybciej.

6. Bezużyteczne sprzęty

W każdym domu znajdziemy sprzęty, które już dawno nie towarzyszą podczas gotowania. Naprawdę nie ma sensu chomikowania ich w swojej szafie…

7. Nadmiar noży

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez The Rustic Dish
The Rustic Dish

Large Rustic Olive Wood Serving Board

The Rustic Dish

Od przybytku głowa nie boli? Niekoniecznie! Noże to kolejny element, który w zastraszającym tempie mnoży się w naszej kuchni. Uwierz nam na słowo, nie potrzebujesz ich wszystkich! Może lepiej oddać przyjacielowi, który niedawno się przeprowadził i nie zdążył się jeszcze urządzić?

8. Nieprzydatne do użycia

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez Lewis Alderson
Lewis Alderson

Surrey kitchen

Lewis Alderson

Często kupujemy coś do jedzenia, zapominamy o tym i tak mija kilka tygodni. Podstawą są regularne porządki. Pozbądź się przeterminowanego jedzenia, a najlepiej nie kupuj za zapas.

9. Pojemniki

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez Dotcomgiftshop
Dotcomgiftshop

Set Of 4 Ridged Melamine Stacking Bowls With Lids

Dotcomgiftshop

Bycie fit jest na topie. Ty również chodzisz do pracy z własnymi obiadkami? Nawet jeśli, to nie potrzebujesz dwudziestu pojemników. Przesortuj je i wyrzuć te zniszczone lub niekompletne.

10. Magnesy na lodówce

Lodówka to idealne miejsce na zostawianie notatek. Jednak obwieszenie drzwiczek milionem magnesów nie jest najpiękniejszą dekoracją…

11. Przepisy do sprawdzenia

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez Harvey Jones Kitchens
Harvey Jones Kitchens

Shaker kitchen by Harvey Jones

Harvey Jones Kitchens

Drukowanie przepisów to hobby większości z nas. Często zostają jednak one tylko na papierze i nigdy nie zostają zrealizowane. Zrób porządki i oducz się tego nawyku. Wszystko i tak błyskawicznie znajdziesz w Internecie.

12. Puste butelki

Projekty, Jadalnia zaprojektowane przez POLKA
POLKA

Vöslauer

POLKA

Woda odgrywa bardzo ważną rolę w naszej diecie. Zamiast jednak gromadzić puste plastiki, lepiej zainwestuj w dzbanek filtrujący.

13. Pozostałości dnia wczorajszego

Czasem nie chce nam się gotować i z przyjemnością korzystamy z możliwości zamówienia czegoś bezpośrednio do domu. Jednak takie posiłki często zaopatrzone są w stosy serwetek i jednorazowych sztućców. Podczas składania zamówienia uprzedź, że wszystkie akcesoria masz już u siebie w domu.

Zobacz również 9 rzeczy, których NIE potrzebujesz w swoim domu!

Jak radzisz sobie ze zbieractwem?
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu