Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Perfect Stays

Wkrótce ślub? Oto 5 kwestii, na które warto zwrócić uwagę przed tym ważnym dniem!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Któż z nas nie słyszał o Feng Shui? Bez względu na to, czy jesteśmy „za”, czy „przeciw”, nie zaszkodzi zaaranżować mieszkania według zasad zgodnych z tą starożytną praktyką planowania przestrzeni. A może akurat… Szczęścia nigdy za wiele. Podobnie zresztą, jak miłości. Mamy nadzieję, że nasz Katalog Inspiracji choć odrobinę pomoże Wam w spełnieniu marzeń! Przeczytajcie go uważnie, zwłaszcza jeśli aranżujecie mieszkanie, do którego już wkrótce zamierzacie wprowadzić się z Waszą „drugą połówką”! Zdobytą wiedzę możecie także przetestować na partnerze i „jego czterech ścianach”. Jeżeli Wasz partner i jego dom zupełnie odstają od tego, o czym poniżej, być może warto jeszcze raz przemyśleć sprawę ślubu…

Zostawianie butów przy wejściu

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Perfect Stays

Bądźcie ostrożni w stosunku do osób, które przy wejściu mają zbyt wiele butów i nie dbają o przedpokój. Według Feng Shui wiele pozytywnych lub negatywnych fluidów płynie do wnętrza od wejścia. Jeżeli koło niego panuje bałagan, nic dobrego z tego nie wyniknie. Wskazane, aby w każdym przedpokoju znajdowała się jakaś szafka bądź pudełko na buty. Piasek i brud, które weszły do domu wraz z właścicielem butów, powinny zawsze znikać tak szybko, jak się pojawiły. Wejście czyste? – z taką osobą warto wejść w związek małżeński!

Czarna sypialnia

Czarna luksusowa sypialnia: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez Inventive Interiors
Inventive Interiors

Czarna luksusowa sypialnia

Inventive Interiors

Czarny i ciemny szary to barwy, które obniżają szczęście w miłości i mają negatywny wpływ na nasze marzenia senne. Blady różowy to barwa najodpowiedniejsza dla miłości. Jednak, jeśli nie chcemy przedobrzyć w drugą stronę, nie przesadzajmy z różem. Najbezpieczniej całość dopełnić jedynie elementami dekoracyjnymi w kolorze różowym, na przykład poduszkami. Pokój partnera jest cały czarny? – warto znaleźć odpowiedz, dlaczego.

Szafa na ubrania

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez The Cotswold Company
The Cotswold Company

Oakland 3 Door Triple Wardrobe

The Cotswold Company

Bałagan w szafie z ubraniami? Najwyższa pora z tym skończyć! Poupychanie ubrań w wąskie przestrzenie jest równoznaczne z pozamykaniem w nich tak ważnej dla nas energii i może sprawić, że nad naszym życiem zawiśnie cień. Co więcej, szafa jest elementem wystroju, który nie tylko ma wpływ na szczęście w miłości, ale również na szczęście w pracy i finansach. Ważne jest zatem, aby zawsze była czysta i uporządkowana. Dzięki tak niewielkiemu wysiłkowi, jak sami widzicie, możemy „upiec na jednym ogniu aż kilka pieczeni”!

Lustro powieszone tak, że odbijają się w nim postacie śpiących domowników

Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Madame Ant

Odpowiednia lokalizacja lustra może niezmiernie pozytywnie wpłynąć na nasze życie. Podobnie zresztą, jak umieszczenie go w miejscu nieodpowiednim może zadziałać negatywnie. Zwłaszcza decydując się na lustro w sypialni powinniśmy zachować szczególną ostrożność, gdyż z łatwością może ono pozbawiać nas życiodajnej energii. Lustro odbijające postacie śpiących domowników nie jest najlepszym pomysłem. Jeśli już nie ma na nie innego miejsca, no noc najlepiej zakryć je jakimś materiałem.

Woda

Najstarsze i podstawowe zasady Feng Shui opierają się przede wszystkim na czystej wodzie. Jej cyrkulacja, zgodnie z tą japońską praktyką, ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, szczęście finansowe i urodę. Zlew, wanna, czy toaleta zawsze powinny być lśniąco czyste. Znajdujące się w ich pobliżu lustro także! Zbyt duża wilgoć w łazience jest zjawiskiem zdecydowanie niepożądanym dla naszego szczęścia. Odpowiednia wentylacja powinna rozwiązać tę kwestię (kwestię ewentualnie wynikającej z wilgoci pleśni i grzybów również).

A czy według Was Feng Shui działa?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu