Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niekonwencjonalne mieszkanie dla miłośników wyjątkowego stylu

mszpakowska mszpakowska
Projekty, Salon zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS
Loading admin actions …

Co sprawia, że zwykłe mieszkanie nabiera wyjątkowego stylu? Pytanie to może mieć mnóstwo odpowiedzi, jednak dzisiaj pokażemy Wam, jak wspaniały wyraz może mieć postawienie na niekonwencjonalne rozwiązani. Eklektyczny styl jest podstawową formą, do której uciekają pasjonaci wyjątkowych rozwiązań.

Odwiedź razem z nami mieszkanie w Rzymie, które urzeka swym pięknem. Gotowy na zwiedzanie?

Wejście

Projekty, Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Już po otwarciu drzwi czeka na nas zaskakujący widok. Jasne wnętrza wypełnione są nadzwyczajnymi rzeczami. Każdy kąt zapełniony jest przedmiotami, które nadają wrażenie, jakby dom ciągle tętnił życiem. Z jednej strony widzimy zielone rośliny, z drugiej stare walizki, które spełniają funkcje jedynie dekoracyjną. A kredens? To prawdziwe dzieło sztuki. Witamy w eklektycznym mieszkaniu!

Salon z kominkiem

Projekty, Salon zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

salonie nie mogło zabraknąć kominka. Choć obecnie spełnia funkcję jedynie dekoracyjną, zdobi wnętrze od XVII wieku. Właśnie takie szczegóły sprawiają, że mieszkanie posiada swój własny charakter.

Kuchnia

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Pierwsza rzecz, która zachwyciła nas w tym miejscu to wyjątkowy sufit oraz drewniane belki. Te elementy nawiązują do stylu rustykalnego, dlatego naprawdę czujemy się tutaj jak w domu. Biały wystrój idealnie łączy się z drewnianym wykończeniem.

Domowe biuro

Projekty, Salon zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Kolejne magiczne miejsce w tym domu! Domowy gabinet nie musi być nudny. Znajdziemy tutaj regały wypełnione książkami, które nawiązują do ducha bohemy i romantycznych bohaterów.  Pozłacane lustra przywołują na myśl rokoko. To naprawdę niesamowite, że tak różnorodna mieszanka stylów tworzy doskonałą całość.

Przestrzenie prywatne

Projekty, Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Teraz przeniesiemy się do prywatnych części domu: łazienki i sypialni. Nawet drzwi są tutaj wyjątkowe. Mozaikowa szyba tworzy piękną grafikę, pełniącą akcent dekoracyjny.

Łazienka

Projekty, Łazienka zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Łazienka zadziwia nas ogromnym oknem, znajdującym się tuż przy kabinie prysznicowej. Z jednej strony jest to doskonały pomysł na oświetlenie łazienki, z drugiej, pokazuje nam niekonwencjonalne podejście rzymskich architektów.

Sypialnia

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Piękne pomieszczenie, które jest wręcz skąpane w promieniach słonecznych. Ponownie możemy natknąć się na drewniany sufit, który pięknie zdobi wnętrze. Stonowane kolory i wyjątkowe dodatki tworzą piękną, urokliwą sypialnię. Bezpośrednie wyjście na balkon pozwoli cieszyć się wyjątkowymi porankami. Czy to nie jest wspaniałe miejsce?

Wyjątkowy kąt

Projekty, Taras zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Część tarasu zaaranżowana jest jako zamknięty obszar, który kryje w sobie idealne miejsce do pracy. Wyobraź sobie pracę w takich warunkach podczas zimowych miesięcy. Nawet obowiązki mogą stać się przyjemne!

Taras

Projekty, Taras zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Ostatnim przystankiem jest taras. Zielone rośliny i drewniana pergola to istny raj dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Podziwianie panoramy Rzymu podczas porannej kawy… tego zazdrościmy właścicielom najbardziej!

Zobacz inne podejście architektów z Italii w katalogu 90 m² elegancji, lekkości i swobody we włoskim apartamencie!

Chciałbyś zamieszkać w takim mieszkaniu?
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu