Projekty,  Salon zaprojektowane przez KUBE Architecture

Nowoczesny dom bliski naturze!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Obecne projekty domów potrafią naprawdę zachwycić swoim oryginlanym designem. Architekci prześcigają się w kreowaniu wyjątkowo estetycznych i przede wszystkim funkcjonalnych obiektów. Coraz więcej profesjonalistów stara się swoje projekty w dużej mierze tworzyć w taki sposób, by były one bliskie naturze. Nie inaczej jest w przypadku domu, który dzisiaj będziemy mieli szansę wspólnie zwiedzić. Ten nowoczesny obiekt oprócz tego, że w swoim wnętrzu posiada wiele elementów wykonanych z drewna, umożliwia mieszkańcom wpełni cieszyć się ze słońca i świeżego powietrza. W jaki sposób? Zobaczcie sami!

Front

Tak prezentuje się ten budynek od frontu. Swoim wyglądem niby niczym nie wyróżnia się na tle innych obiektów znajdujących się w okolicy. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom! Prawdziwa niespodzianka kryje się z drugiej strony domu! Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Nowoczesne przeszklenia

Nasi profesjonaliści postanowili z drugiej strony domu umieścić duża liczbę nowoczesnych przeszkleń, które dodają całej bryle lekkości. To praktyczne rozwiązanie pozwala jednocześnie być bliżej zielonego ogrodu, ponieważ zaciera nieco granicę pomiędzy częścią zewnętrzną, a wewnętrzną. Skorzystajcie z tego pomysłu a na pewno nie będziecie tego żałować!

Odrobina koloru

Zieleń jest kolorem, który bez wątpienia kojarzy się z naturą. Z tego względu nie mogło go zabraknąć również w projekcie tego domu. Nasi eksperci zdecydowali się pokryć część ścian tym energetycznym odcieniem. Zwróćcie uwagę, że w zestawieniu ze stonowaną czernią, bielą, czy też szarością wygląda ona naprawdę pięknie!

Idealna przestrzeń

Dzięki ograniczeniu liczby ścian działowych do minimum, nasi profesjonaliści stworzyli wyjątkowo przestronny dom. Na pewno żaden z domowników nie ma problemów z poruszaniem się po tym wnętrzu. Zarówno salon, kuchnia, czy też jadalnia znajdują się w bliskiej odległości od siebie. Z tego względu po skończonym jedzeniu pysznego, przygotowanego w domu jedzenia można bez skrępowania zrelaksować się w wygodnym fotelu.

Łazienka

Tak prezentuje się łazienka w tym nowoczesnym obiekcie. Ona również zachwyca swoją estetyką z najwyższej półki. Tuż nad umywalką, nasi eksperci umieścili duże lustro. Ten element sprawia, że całe wnętrze zyskało wizualnie na wielkości. Jeżeli posiadacie niewielką łazienkę, koniecznie skorzystajcie z tego pomysłu, a efekt końcowy na pewno pozytywnie Was zaskoczy.

Widok po zmroku

To już ostatnie zdjęcie tych oryginalnych czterech ścian. Po zmroku cała konstrukcja również emanuje ogromnym urokiem. Kiedy domownicy zapalą wszystkie światła we wnętrzu, ta stylowa bryła jaśnieje niczym gwiazda. Taki dom to marzenie wielu osób… Najwyższy czas je spełnić!

Szukacie innych inspirujących projektów domów? Sprawdźcie koniecznie:

9 domów, w których poczujecie się niczym na wakacjach!

Chcielibyście zamieszkać w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu