Projekty,  Salon zaprojektowane przez HANDE KOKSAL INTERIORS

150m2 elegancji i nowoczesności

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W poszukiwaniu najlepszych inspiracji jesteśmy w stanie przemierzyć cały świat. Dlatego dzisiaj przenosimy się do Istambułu, gdzie nasi zaprzyjaźnieni architekci stworzyli prawdziwie elegancki dom, który idealnie oddaje nowoczesnego ducha. Znajdziemy tutaj 150m2 pięknych powierzchni, które stały się prawdziwą oazą spokoju dla całej rodziny.

Jasny salon

Pierwsze co rzuca nam się w oczy, to ogromne przeszklenie z widokiem na ogród. Jasne kolory idealnie łączą się z naturalnym światłem, dzięki czemu otrzymujemy delikatne wnętrze. Salon wydaje się być niezwykle komfortowy, dlatego jesteśmy święcie przekonani, że każdy może liczyć tutaj na odrobinę relaksu.

Z tyłu znajdziemy pokój oddzielony od salonu z pomocą harmonijkowych drzwi. To idealne to rozwiązanie dla domowego biura. W razie potrzeby możemy odizolować się od domowego chaosu.

Jadalnia

Jadalnia połączona jest z kuchnią z pomocą małego świetlika, dlatego łatwiej możemy się komunikować i nakrywać do stołu. Nas urzekła jednak niebanalna lampa, która zachwyca swym pięknem i delikatnością.

Korytarz

Hall jest niezwykle szeroki, dlatego gospodarze mogli pozwolić sobie na wykorzystanie wygodnych mebli. Znajdziemy tutaj wygodne siedziska oraz wspaniałe ozdoby.

Przedpokój

przedpokoju znajdziemy ciekawą komodę, która ułatwi przechowywanie wszelkich akcesoriów.  Wyjątkowe, wypukłe lustra są świetną dekoracją. Całość dopełnia piękna podłoga, która swym kolorytem pięknie łączy się z resztą pomieszczenia.

Łazienka

Piękne wzory podkreślają doskonałość tego miejsca. Marmur jest niezwykle szlachetnym i trwałym materiałem, dlatego możemy liczyć na wysoką jakość pomieszczenia. Na uwagę zasługuje również duży prysznic, w którym znajdziemy przyjemną, drewnianą podłogę.

Sypialnia

W sypialni odnajdziemy spokojny i klasyczny styl. Brakuje tutaj ekscentrycznych dodatków, co działa jednak na korzyść. W sypialni pragniemy przecież wyciszenia i odpoczynku.

Nowoczesny dom parterowy dla postępowej rodziny!

Lubicie taki styl?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu