Projekty,   zaprojektowane przez Créateurs d'interieur

Nowa twarz paryskiego dupleksu

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Dzisiaj przenosimy się aż do Paryża, aby udowodnić Wam, że każdy dom może stać się czarującym miejsce. Wraz z naszymi architektami przyjrzymy się bliżej przemianie dupleksu, który odzyskał świetlaną moc.

Wnętrze zostało zoptymalizowane do maksimum, dzięki czemu dom stał się przyjemny i funkcjonalna. Nowoczesny design pięknie odnajduje się w tym miejscu, pomimo skromnych 53m2. Zobacz sam, jak niewiele trzeba, aby dom otrzymał nowe życie.

Jadalnia

W tym pomieszczeniu znajdziemy idealne połączenie klasyki i nowoczesności. Odsłonięte belki idealnie łączą się z tradycyjnym obrazem paryskiego mieszkania. Meble są już bardziej współczesne, jednak całe połączenie prezentuje się wyjątkowo schludnie.

Łazienka

Przed remontem łazienka była strasznie ciasna. Znaleźliśmy tutaj zarówno prysznic, jak i wannę, przez co pomieszczenie było całkowicie przytłoczone. Po zmianach odzyskaliśmy prysznic, a wszystko za sprawą funkcjonalnej wanny. Jasne kolory to doskonałe rozwiązanie dla wąskich i ciasnych pomieszczeń, ponieważ dzięki nim przestrzeń wydaje się większa.

Sypialnia

Dawniej sypialnia była opustoszała. Obecnie znajdziemy tutaj przyjemne dormitorium, które idealnie oddaje ducha tradycyjnego, francuskiego pomieszczenia. Proste, lecz eleganckie meble idealnie łączą się z charakterem pokoju.

Salon

Kolejny raz możemy napotkać klasyczne połączenie czerni i bieli. To ponadczasowe zestawienie pozwoli Ci stworzyć eleganckie wnętrze. Proste linie podkreślają piękno pomieszczenia, jednak to sufit jest prawdziwą ozdobą tego salonu.

Kuchnia

Przed remontem kuchnia była połączona z salonem. Teraz znajduje się w odrębnym miejscu, dzięki czemu możemy ograniczyć przenikanie zapachów. Ciemne kolory idealnie łączą się z jasnym otoczeniem, co doskonale oddaje nowoczesny charakter.

90 m² elegancji, lekkości i swobody we włoskim apartamencie!

Co sądzisz o połączeniu klasyki i elegancji? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu