Projekty,   zaprojektowane przez Heritage Designs - Timber Frame Manufacturers

Życie w nowoczesnym zamku

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Marzyłeś o życiu po królewsku, jednak prawdziwy zamek wydawał Ci się zbyt szalony? Mamy dla Ciebie dom, który wygląda jak nowoczesny pałac! To doskonała inspiracja dla każdego, kto lubi niebanalne podejście do architektury. Brytyjscy architekci z biura HERITAGE DESIGNS – TIMBER FRAME MANUFACTURERS stworzyli wyjątkową konstrukcję, która na długo pozostanie w pamięci. Przyjrzyjmy się bliżej!

Malownicze położenie

Dom znajduje się w pięknej, malowniczej okolicy. Pobliskie wzgórza idealnie podkreślają nieco majestatyczny charakter budowli i sprawiają, że staje się ona niedostępna.

Dom wyróżnia się również mnogością balkonów i tarasów, dzięki czemu możemy podziwiać pejzaże nie wychodząc z zamku.

Stal i drewno

Szkielet domu wykonany jest z mocnej stali oraz drewna. Dzięki temu mamy pewność, że budowla jest naprawdę solidna.

Taras na piętrze

Wbrew temu co można by oczekiwać, w tym miejscu kuchnia i salon znajdują się na piętrze. Wspaniały taras łączy te pomieszczenia z pięknymi widokami, a przestronny taras pozwala na stworzenie wakacyjnej jadalni poza murami domu.

Fantastyczne widoki

Wyobrażasz sobie popołudniowy relaks na kanapie z widokiem na pobliskie pagórki? To naprawdę może ukoić nasze ciało i zmysły.

Wewnątrz znajdziemy nieco eklektyczną mieszkankę stylu rustykalnego oraz klasycznego podejścia do aranżacji wnętrz. Jest to jednak płynne połączenie, które sprawia, że pomieszczenia są piękne i eleganckie.

Przestronna kuchnia

Ogrom miejsca sprawi, że przygotowanie posiłków nie sprawi nam problemu, nawet jeśli na obiad zaprosimy wszystkich naszych przyjaciół. Klasyczne połączenie kolorów idealnie łączy się z charakterem domu.

Klatka schodowa

W zamku nie może zabraknąć imponujących schodów. W tym przypadku mamy do czynienia z nowoczesną elegancją, dopełnioną wyjątkowym żyrandolem.

Sypialnia z balkonem

Ten, kto marzy o sypialni z balkonem, zakocha się w tym miejscu. Ogromna przestrzeń dormitorium wydaje się jeszcze większa, a wszystko za sprawą hojnie oszklonego tarasy. Pobudka z takim widokiem na pewno lepiej stawia na nogi.

Ostatnie spojrzenie

Na koniec pozostawiliśmy piękny widok z ogrodu. To idealne miejsce dla każdego, kto ceni sobie spokój i odizolowanie od pędu życia.

Mini zamek w Angli zamiast mieszkania w Warszawie? Cena jest podobna!

Chciałbyś mieszkać w taki nowoczesnym "pałacu"? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu