Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

Od starego domu do minimalistycznej willi!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Już nie raz udowadnialiśmy, że nasi architekci potrafią zdziałać cuda przekształcając stare, zaniedbane domy w zupełnie nowe, modne projekty. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy Wam zaprezentować fantastyczną metamorfozę starego domu, który w nowym wcieleniu stał się niezwykle funkcjonalny i pełen estetycznych rozwiązań. Opierając się na minimalistycznej estetyce nasi specjaliści stworzyli na nowo dom przystosowany dla współczesnej rodziny, która cieszy się naturą i dużą ilością komfortowej przestrzeni. Jeżeli i Wy marzycie o domu, w którym każdy może znaleźć swoje wymarzone miejsce, koniecznie zainspirujcie się tym projektem!

Dom jak każdy inny

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

ESTADO ORIGINAL

homify

Dom przed przemianą wyglądał jak każdy inny, nie wyróżniając się niczym szczególnym. Fasada w kolorze marsali nie przyciągała wzroku, a małe, okratowane okna wpuszczały do wnętrz bardzo małą ilość światła. Niekorzystnie prezentowała się również brama wjazdowa do garażu, będąc zabrudzoną i zaniedbaną. 

Zobaczcie, jak zachwycająco wygląda dom po metamorfozie!

Z dużą ilością drewna

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

ANTIGUA CASA DE GUARDIA EN UNA COLONIA

homify

Zaniedbany i nudny wcześniej dom zmienił się nie do poznania! Projektanci przekształcili górną część domu, pokrywając jego fasadę drewnem w naturalnym kolorze. Elewację w dolnej części pozostawiono niezmienioną, dzięki czemu nie ucierpiał również piękny, pnący się po niej bluszcz. Małe okna wymieniono na duże, szklane ekrany, dzięki czemu projekt nabrał lekkości, a wnętrza domu dużej ilości naturalnego światła. Bramę do garażu odrestaurowano, dzięki czemu nie prezentuje się już nieestetycznie.

Podwórze przed przemianą

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

Estado original

homify

Przed naszymi architektami stanęło nie lada wyzwanie – tak przekształcić stary, niezbyt urokliwy dom, by zachwycał on swoim wyglądem i funkcjonalnością. Pomimo znajdowania się w urzekającym otoczeniu, wśród dużej ilości drzew, sam budynek nie zachwycał – małe okna, niewyszukana aranżacja podwórka i brak pomysłu w kwestii stylizacji fasady. Zobaczcie, jakie pomysły zrealizowali nasi specjaliści i jak odmienili ten stary dom!

Taras w słońcu

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

ANTIGUA CASA DE GUARDIA EN UNA COLONIA

homify

Tak, to dokładnie ten sam dom, który widzieliście przed chwilą! Architekci zdecydowali się jednak go powiększyć, tworząc przeszklone pomieszczenie w miejscu, gdzie wcześniej znajdowało się małe okno. Dzięki tej zmianie wnętrze domu zyskało więcej funkcjonalnej przestrzeni oraz ogromną ilość naturalnego światła. Resztę miejsca przed domem poświęcono na aranżację nowoczesnego tarasu na podwyższeniu. Wymieniono również białe, nieestetyczne drzwi wyjściowe, na takie, które pasują do fasady domu.

W promieniach słońca

Projekty,  Salon zaprojektowane przez homify
homify

ANTIGUA CASA DE GUARDIA EN UNA COLONIA

homify

Wnętrza domu zostały zmienione w stu procentach, dzięki czemu stały się one komfortowe w użytku i bardzo nowoczesne. Minimalistyczny salon jest niezwykle jasny, dzięki przeszklonym ścianom. Zabieg ten sprawił również, że z wnętrz domu można podziwiać skąpany w zieleni ogród. Aranżacja salonu jest minimalistyczna i opiera się na jasnych barwach w kolorach natury. Szeroka kanapa pozwoli na upragniony wypoczynek, natomiast duże płytki na podłodze pozwolą na funkcjonalne użytkowanie nie wymagające znacznej konserwacji. 

Funkcjonalizm przede wszystkim

Projekty,  Pokój dziecięcy zaprojektowane przez homify
homify

ANTIGUA CASA DE GUARDIA EN UNA COLONIA

homify

Na poddaszu znalazły się pokoje prywatne. Urządzone w minimalistycznej estetyce są jasne i pełne przestrzeni. Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na niezwykle praktyczne rozwiązanie, jakim jest garderoba oraz łazienka ukryte za drzwiami do złudzenia przypominającymi zwykłą ścianę. Dzięki temu wnętrze jest uporządkowane, funkcjonalne i proste, a jego aranżacja niezwykle nowoczesna!

Jesteście zainteresowani innymi przemianami starych domów? Zobaczcie tutaj:

Nudne mieszkanie nabiera nowoczesnego charakteru – pomysł wart skopiowania!

Jakie pomysły z tej metamorfozy wprowadzilibyście w swoim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu