Projekty,  Domy zaprojektowane przez Ferreira | Verfürth Architekten

Elegancki dom w bieli

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Biel jest prawdopodobnie najbardziej niedocenianym kolorem, zarówno w odniesieniu do elewacji, jak i samego wnętrza. Zapewniamy jednak, że biel ma wiele zalet. Dziś pokażemy Wam dom skąpany niemal w całości w jasnej barwie, który zachwyca nas swoją nowoczesnością oraz materiałami o najwyższej jakości. Zapraszamy!

Fasada

Ci, którzy kochają nowoczesną architekturę, nie będą mogli oderwać wzroku od tej elewacji! Architekci zbudowali dom z foremnych kostek, które tworzą oddzielne pomieszczenia. Ciemne elementy idealnie dopełniają śnieżnobiałe ściany, tworząc ponadczasową fasadę. Ogromne okna gwarantują, że wnętrze będą skąpane w promieniach słonecznych, które swoim ciepłem wypełnią wszystkie pomieszczenia.

Salon

Salon połączony jest z jadalnią na otwartej przestrzeni. Pomiędzy nimi znajdziemy czarujący kominek, który zapewni ciepło podczas chłodnych dni. Znajdziemy tutaj białe wnętrze, które idealnie łączy się z kremową podłogą, tworząc elegancką i nowoczesną całość. Zachwyca nas również spektakularny widok na ogród, który łączy się z salonem za pomocą przesuwnych drzwi. Mieszkańcy tego domu docenią uroku tarasu podczas letnich weekendów.

Kuchnia

kuchni znajdziemy białe, gładkie fronty, które sprawiają, że pomieszczenie optycznie wydaje się większe. Biel doskonale łączy się z szarym blatem, który tworzy doskonałą linię wieńczącą dzieło.

Miejsce użytkowe

W kuchni napotkamy również idealne miejsce do przygotowywania posiłków oraz rodzinnych obiadów. Jest tutaj tak wiele przestrzeni, że nie musimy obawiać się o miejsce, nawet podczas przygotowywania dużego przyjęcia. To również idealne rozwiązanie dla śniadań, kiedy nie chcemy przenosić wszystkiego do jadalni.

Łazienka

W łazience znajdziemy biel połączoną z odcieniem ecru. Dzięki jasnym barwom otrzymujemy świeże, energiczne pomieszczenie o nowoczesnym i przejrzystym charakterze.

Zobacz również inną propozycję naszych architektów dla miłośników nowoczesnej architektury. Odwiedź Nowoczesny dom parterowy dla postępowej rodziny!

Co powiesz na biel w pomieszczeniach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu