Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Cassidy Hughes Interior Design

Jak odnowić kuchnię za pomocą projektów DIY

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kuchnia od zawsze jest pomieszczeniem o specjalnej randze. Współcześnie wykorzystuje się ją nie tylko do przygotowywania jedzenia, ale także jako miejsce, w którym przyjmujemy gości, spędzamy wolny czas i spotykamy się z innymi domownikami. Z tego powodu niezwykle istotne jest to, aby jej wnętrze znajdowało się w jak najlepszym stanie. Chcąc odnowić wnętrze kuchni, warto przemyśleć, które elementy prac możemy wykonać samodzielnie. Oto naszych pięć pomysłów na remont kuchni spod znaku zrób to sam.

1. Wyspa kuchenna ze sklejki

Chcecie nadać swojej kuchni nowoczesny i młody wygląd? Wyposażcie ją w samodzielnie wykonaną wyspę ze sklejki. Płaty dykty o grubości około 19 milimetrów łączy się za pomocą śrub i pokrywa impregnatem. Wyspa kuchenna powinna być wysoka na około 85-90 centymetrów i głęboka na 60 centymetrów. jej szerokość różni się w zależności od wielkości kuchni.

2. Otwarte półki

Jak zaprowadzić w kuchni porządek? Zainstalujecie dodatkowe otwarte półki na różnych wysokościach ścian. Jest to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale i doskonały sposób na uczynienie przyborów i akcesoriów kuchennych dekoracjami.

3. Stół z drewna i kutego żelaza

Szukacie niedrogiego i oryginalnego pomysły na szykowną i wyrafinowaną kuchnię? Samodzielnie wykonany mebel z drewna i kutego żelaza to świetny pomysł, szczególnie do wnętrz w stylu country lub miejskiego loftu.

4. Struktura z betonu

Beton architektoniczny to jeden z najtańszych i najprostszych w użyciu materiałów, za pomocą którego stworzyć można wnętrza o niepowtarzalnej aranżacji. Blat z betonu, betonowe półki czy siedziska to świetny pomysł do nowoczesnych kuchni o industrialnym charakterze.

5. Ścianka działowa z cegieł

Chcielibyście odseparować kuchnię od salonu, ale nie wiecie jak? Niska ścianka działowa, pełniąca z jednej strony rolę blatu, a z drugiej stołu to doskonały pomysł. Możecie wykonać ją z cegieł, osiągając modny, industrialny efekt. Od strony salonu ustawcie stołki barowe, tworząc wygodne miejsce do siedzenia. Niski blat od strony kuchni pozwoli na stworzenie powierzchni roboczej i miejsca na przechowywanie.

Który pomysł moglibyście zrealizować w swoich kuchniach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu