Projekty,   zaprojektowane przez SCHAEDELE PAYSAGISTE

Top 5 tygodnia – najlepsze pomysły dla Twojego ogrodu, na bramy i altany!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeżeli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie. 

U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne ogrody, ogrodzenia i altanki. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, a także znajdziecie pomysły wspaniałe dobudówki. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. 26 bram i ogrodzeń, które zadziwią sąsiadów

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez homify

’Nawet najpiękniejszy budynek i najbardziej zadbany ogród może zostać całkowicie zniszczony przez nieprzemyślenie dobrane ogrodzenie i bramę wjazdową. Na szczęście wybór jest ogromny… trzeba tylko dobrze się zastanowić oraz powierzyć projekt w ręce doświadczonych profesjonalistów. Na homify nietrudno ich znaleźć… ’

2. 10 ogrodzeń z niespodzianką

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez GH Product Solutions
GH Product Solutions

Sandstein und Bambus

GH Product Solutions

’Ogrodzenia nie tylko stanowią barierę pomiędzy naszym ogródkiem i posiadłością, a światem zewnętrznym, ale stanowią również piękną dekorację i element konstrukcyjny. Ogrodzenia mogą być wykonane z wielu różnych materiałów – przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów na płot.’

3. Tak zrobisz ogród w przeciągu nocy!

’Ogród jest lustrem naszego domowego życia, przestrzenią która odbija i uwidacznia nasze preferencje oraz pragnienia. Ogród jest powierzchnią między domowym zaciszem a światem zewnętrznym. W dzisiejszych czasach traktujemy go jak dodatkowe pomieszczenie, które służy nam za letni salon. Cudownie jest wypoczywać i relaksować się na łonie natury. Ale własny ogród to także trud i ciężka praca, pielęgnacja trawnika, plewienie chwastów, koszenie, podlewanie i nawożenie. Zielony salon musi być dobrze zaaranżowany, zagospodarowany i urządzony z głową. Dodatkami i dekoracjami jest roślinność – żywopłoty, kwiaty, trawy i krzewy stanowią o jego charakterze i wyglądzie.

Zobaczcie, że zakładanie ogrodu wcale nie musi być żmudnym i długim procesem. W naszym katalogu inspiracji przeczytacie w jaki sposób urządzić swój skrawek zieleni w jedną noc!’

4. Przed i po: niezwykła transformacja 5 tarasów!

Projekty,   zaprojektowane przez Dogares

’Myśląc o swoim wymarzonym domu, pewnie część z Was wyobraża sobie piękny i duży salon, nowoczesną kuchnię, czy też stylową łazienkę. Warto pamiętać o tym, że nie tylko te pomieszczenia sprawiają, że nasze cztery ściany emanują dobrym stylem i przede wszystkim komfortem. Jednym z elementów, który warto wcześniej dobrze zaplanować jest taras! Dzięki niemu będziecie mogli wygodnie spędzać czas na świeżym powietrzu i cieszyć się ciepłymi promieniami słońca. Dzisiaj razem z naszymi architektami zaprezentujemy Wam pięć niezwykłych transformacji tej przestrzeni. Niektórzy uwielbiają gromadzić różne, niepotrzebne rzeczy i często składują je właśnie na tarasie. Przez to żaden domownik nie może użytkować tej przestrzeni, nie wspominając o tym, że nie wygląda ona estetycznie. Nasi specjaliści postanowili poradzić sobie z tym, oraz z paroma innymi problemami, przywracając tarasom ich pierwotną funkcję. Zobaczcie sami!

5. 10 cudownych altan ogrodowych!

’Z niemodnych plastikowych krzeseł ogrodowych często pożółkłych lub wyblakłych na słońcu czy masywnych rattanowych mebli pozostało już tylko wspomnienie. Mało kto traktuje w ten sposób miejsce wypoczynku w ogrodzie – dziś ta zielona przestrzeń to dla nas kolejne pomieszczenie domu. Aranżujemy ją równie starannie co salon czy kuchnię. Nic w tym dziwnego, gdyż właśnie tam spędzamy letnie popołudnia relaksując się z książką albo przyjmując przyjaciół. Wygodna przestrzeń w ogrodzie to także doskonałe miejsce na grille, poranne kawy albo niedzielne obiady. Wszystko zależy od tego czy będzie to wygodna i komfortowa strefa. 

Niezbędne jest w tym wypadku zadaszenie, komplet wygodnych mebli, podłoga, dobre oświetlenie na długie wieczorne przyjęcia. Te wszystkie cechy pomoże Wam osiągnąć altana ogrodowa. Drewniana, kamienna a może pergola? Wybór na rynku jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Wyszukaliśmy dla Was 10 najciekawszych altanek ogrodowych.

Która brama i altana będzie postawiona w Waszym ogrodzie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu