Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

7 prostych pomysłów na dekoracje z IKEA

press profile homify press profile homify
Projekty,   zaprojektowane przez creatisto GmbH
Loading admin actions …

Oprócz schronienia dom to przede wszystkim miejsce, gdzie czujemy się wolni na tyle, by być w pełni sobą. Możemy zachowywać się swobodnie i dobrze bawić (oczywiście do czasu, aż zaprotestują sąsiedzi). Możemy wyrazić swoje emocje bez poczucia wstydu. Możemy zaszyć się w kącie, gdy chcemy lub też zaprosić przyjaciół i cieszyć się ich towarzystwem, gdy mamy na to ochotę. I właśnie nasze emocje i osobowość powinniśmy wyrazić również w wystroju naszego domu!

Wcale nie musisz być artystą czy studentem grafiki, by nie dać sobie rady z samodzielnym ozdobieniem wnętrza. Z pewnością w swoim domu masz wiele pustych ścian, nieprawdaż? Emocje można pokazać na różne sposoby. Radzimy jednak powstrzymać się od rzucania w ścianę telefonem podczas kłótni, a zamiast tego wybrać obraz z motywacyjnym napisem lub optymistyczną grafiką. Graffiti czy mural z pewnością zaprezentuje się wspaniale, istnieje jednak dużo prostsze rozwiązanie. Dlaczego by po prostu nie wybrać się do sklepu IKEA? IKEA ma ten duży plus, że oferuje wiele prostych mebli w przystępnych cenach. A takie meble są niezwykle proste do spersonalizowania! Spróbujmy wybrać coś i do Twojego domu. Ruszamy!

Czy robisz zakupy w IKEA?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu