Top 5 tygodnia - domy, w których spełniają się marzenia!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – domy, w których spełniają się marzenia!

Wirginia Nieckarz Wirginia Nieckarz
Freezeland Barn - Haigh Wiejskie domy od SDA Architecture Ltd Wiejski
Loading admin actions …

Spostrzegliście się, że coraz częściej próbujecie sobie wyobrazić Wasze przyszłe lokum? Potraficie się zupełnie zatracić w rozmarzaniu na temat tego, jak będzie wyglądał ten idealny dom?

W dzisiejszym podsumowaniu najpopularniejszych artykułów minionego tygodnia homify zaprezentuje wam pięć realizacji projektów, które spełniły czyjeś marzenia o wyśnionym domu. Nasz portal codziennie staje się świadkiem rewelacyjnych dokonań architektów i projektantów zarówno z Polski, jak i całego świata, którzy dzięki ogromnej kreatywności i ciężkiej pracy zamieniają się niemalże w złotą rybkę dla swoich klientów i spełniają ich marzenia!

Nie traćcie ani minuty dłużej i szukajcie inspiracji w poniższych projektach, a może pewnego dnia to wasz dom będzie stanowił inspirację dla innych!

1. Fantastyczna metamorfoza stodoły!

Projekt ten powstał na zlecenie klienta, który zamarzył by w starym gospodarstwie domowym utworzyć wygodną przestrzeń mieszkalną wraz z mini pensjonatem, w którym będzie mógł on przyjmować gości. Studio architektoniczne stanęło na wysokości zadania i totalnie przeobraziło podupadłą stodołę w budynek wręcz nie do rozpoznania! Zobaczcie na własne oczy, jakim efektem zakończyła się ta Fantastyczna metamorfoza stodoły!

2. Domek na wsi w nowoczesnym stylu!

Juanapur Farmhouse od monica khanna designs Nowoczesny
monica khanna designs

Juanapur Farmhouse

monica khanna designs

Tym razem zachwycili nas swoim projektem architekci ze stolicy Indii. Zaprojektowali oni wiejską rezydencję, która reprezentuje sobą niesamowity styl i elegancję. Otoczony bujną roślinnością i pięknymi kwiatami dom kryje w sobie równie efektowne wnętrze, w którym oddać się można zupełnemu relaksowi! Poznajcie uroki Domku na wsi w nowoczesnym stylu, gdzie już samo wejście na teren posiadłości Wam zaimponuje!

3. Najlepszy dom dla małej rodziny!

Najlepszy dom dla małej rodziny to w przypadku tego projektu prosta bryła, w której zamknięto eleganckie, wypełnione najnowocześniejszym designem przestrzenie. To dom w dużej części wykonany z drewna, którego faktura stanowi jego najpiękniejszą dekorację. Ta wykonana przez japońską firmę niewielka nieruchomość w swoim budownictwie nawiązuje do tradycyjnej japońskiej architektury i wypełniona jest po brzegi spokojem, harmonią i komfortem.

4. Przytulny dom na wsi z nowoczesnym twistem!

Jesteście gotowi na sporą dawkę przytulności, ciepła i elegancji? Jeśli nie, to nie powinniście sprawdzać w żadnym wypadku tego projektu, bo obfituje on w głównej mierze właśnie w te cechy! Z zewnątrz naturalny kamień, a w środku jasne, szykowne wnętrze – tak w skrócie prezentuje się ten niesamowity dom. Jeśli szukacie inspiracji na Wasz przyszły dom marzeń to przyjrzyjcie się bliżej temu Przytulnemu domowi na wsi z nowoczesnym twistem.

5. 65- metrowa okazja!

Jeden rzut oka na tą nieruchomość i pomyślicie, że to dom na krańcu świata! Odważnie wzniesiony na samym skraju wzgórza dom dumnie spogląda na otaczające go niesamowite widoki. To miejsce śmiało można nazwać azylem, do którego każdy z chęcią się uda w momencie, gdy zechce uciec od zgiełku miejskiego i całej reszty świata… ale także nic nie stoi na przeszkodzie, by zamieszkać go na dłużej! Przekonajcie się sami jak wygląda i ile kosztuje ta 65 – metrowa okazja!

Który projekt spodobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu