Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

7 mieszkań poniżej 80 m², które Cię zachwycą

press profile homify press profile homify
Projekty,  Salon zaprojektowane przez Mauricio Arruda Design
Loading admin actions …

Urządzanie domu może, a nawet powinno, być dobrą zabawą. Niewątpliwie najlepszym sposobem podejścia do tego zadania jest obejrzenie jak największej liczby różnych apartamentów. Pamiętajcie jednak, by nie skupiać się na szczegółach, a myśleć o swoim domu jak o całości. Nie wszystkie pomysły da się połączyć tak, by wnętrze prezentowało się harmonijnie i pięknie.

Dziś zabierzemy Was na wspólną wycieczkę i obejrzymy siedem urzekających apartamentów, wszystkie o powierzchni mniejszej niż 80 metrów kwadratowych. Wiemy bowiem, że rzadko kto może cieszyć się większą przestrzenią. Jeden z nich wypełniają soczyste barwy, inny wyróżnia się stylem skandynawskim, a kolejny cechuje chłodny minimalizm. Wszystkie łączy jedno, pokazują jak dobór odpowiednich dekoracji sprawia, że mieszkanie staje się przyjemnym miejscem do życia. Możemy się założyć, że pod koniec zechcesz przenieść któreś z tych cudownych wnętrz do własnego domu!

Który projekt najbardziej przypadł Wam do gustu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu